Łukasz Pado

Jelena Blagojević i Katarzyna Zaroślińska-Król na finał 60 Plebiscytu Sportowego Nowin przyszły w specjalnie przygotowanych kreacjach

Katarzyna Zaroślińska-Król i Jelena Blagojević, jak widać, prezentują się świetnie nie tylko na siatkarskim boisku. Na finale Plebiscytu Sportowego Nowin Fot. Paulina Peret Katarzyna Zaroślińska-Król i Jelena Blagojević, jak widać, prezentują się świetnie nie tylko na siatkarskim boisku. Na finale Plebiscytu Sportowego Nowin też wyglądały rewelacyjnie
Łukasz Pado

Developres Rzeszów może być dumny ze swoich siatkarek. Zdobyły w poprzednim sezonie brązowy medal i zagrały po raz pierwszy w historii klubu w finale Pucharu Polski. Wyróżniły się też w 60. Jubileuszowym Plebiscycie Sportowym Nowin. Katarzyna Zaroślińska-Król i Jelena Blagojević znalazły się w czołowej dziesiątce najlepszych sportowców woj. podkarpackiego i wzięły udział w finałowej gali w G2A Arenie.

Developres to jedyny klub na Podkarpaciu, który w czołowej dziesiątce najlepszych sportowców miał dwóch przedstawicieli. Na 6. miejscu sklasyfikowana została Jelena Blagojević, a na 2. miejscu Katarzyna Zaroślińska-Król. Nie jest to rekord jeśli chodzi o miejsca w naszym plebiscycie, bo dwa lata temu numerem 1 została była zawodniczka Developresu Adela Helić, ale miejsce bardzo dobre.

- No pewnie, że bardzo dobre - mówiła w naszym plebiscytowym studio Katarzyna Zaroślińska-Król. - Jestem bardzo wdzięczna za to miejsce, to ogromne wyróżnienie za moją pracę i pracę całego naszego zespołu, bo bez niego, by mnie tu nie było. Fajne wyróżnienie, nie spodziewałam się tego.

Siatkarki Developresu Rzeszów Katarzyna Zaroślińska-Król i Jelena Blagojević mówią o:

 • noszeniu sukienki
 • emocjach podczas finału Plebiscytu Sportowego Nowin
 • marzeniach i planach na rok 2020
Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.