Jelena Blagojević, kapitan Developresu Rzeszów: Chemik Police będzie chciał się zrewanżować

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Łukasz Pado

Jelena Blagojević, kapitan Developresu Rzeszów: Chemik Police będzie chciał się zrewanżować

Łukasz Pado

- Uważam, że wszystko jest otwarte, wciąż mamy szanse nie tylko na drugie, ale i na pierwsze miejsce – mówi Jelena Blagojević, kapitan Developresu Rzeszów, była siatkarka Chemika Police.

Gratuluje wykonałyście dobrą robotę w meczu przeciwko Pałacowi Bydgoszcz. Wygrana 3:0 wskazuje, że była to łatwa przeprawa...
Uważam, że zagrałyśmy bardzo dobry mecz z Bydgoszczą. W pierwszych dwóch setach bardzo dobrze wychodziłą nam zagrywka, dzięki czemu udało się ich nieco odrzucić od siatki i wykluczyć ataki ze środka i czwartej strefy. W trzecim secie trochę za bardzo rozluźliłyśmy się i nasze rywalki to bardzo szybko wykorzystały. W obronie zaczęły podbijać nasze ataki i skutecznie kontrowały. Szkoda tylko, że kilka dni wcześniej straciłyśmy punkty w Łodzi, zresztą po raz kolejny w tym sezonie. Grałyśmy dobrze, wydawało się, że możemy to wygrać, ale w piątym secie zabrakło nam dwóch piłek, by w końcu pokonać ŁKS. W końcu jednak zagrałyśmy dobry mecz z dobrym zespołem w polskiej lidze. Uważam, że jesteśmy na dobrej drodze.

W dalszej części artykułu o:

 • sytuacji w tabeli i celach
 • meczu z Chemikiem Police
 • finale Pucharu Polski
 • sytuacji fizycznej i mentalnej drużyny
Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.