Jelena Blagojević, kapitan Developresu: Z prezentów najważniejsze jest zwycięstwo

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Jelena Blagojević, kapitan Developresu: Z prezentów najważniejsze jest zwycięstwo

Łukasz Pado

- Od Świętego Mikołaja najbardziej chciałaby dostać dużo zdrowia i kilka dni z rodziną - mówi siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów, Jelena Blagojević, która w dniu urodzin otrzymała tytuł najlepszej zawodniczki meczu z Legionovią Legionowo. Rzeszowianki wygrały 3:0, odnosząc trzecie z rzędu zwycięstwo.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Sporo dziś prezentów otrzymałaś. Oprócz tradycyjnego, od klubu była wygrana, statuetka MVP i gromkie „sto lat” od kibiców.

Dziękuję za wszystko. Najważniejsze z tego chyba jest zwycięstwo. Po ostatnim meczu w Radomiu czułam, że potrafimy grać lepiej i wygrywać bardziej zdecydowanie.

W dalszej części m.in.:

 • "Miałyśmy fatalny mecz z Chemikiem, ale od tego czasu nasza dyspozycja idzie w górę"
 • "Poradzimy sobie bez "Eli", bo mamy bardzo dobry zespół i sztab"
Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.