Jeśli w święta pojadłeś, spal kalorie w marszu, w biegu

Czytaj dalej
Fot. Piotr Krzyżanowski
Marek Weckwerth

Jeśli w święta pojadłeś, spal kalorie w marszu, w biegu

Marek Weckwerth

Można też pojeździć rowerem, na rolkach, popływać kajakiem albo jak morsy zanurzyć się w zimnej wodzie. Wszystko dla zdrowia, dobrego samopoczucia i kondycji.

- Na szczęście coraz więcej mieszkańców naszego regionu docenia pożytek płynący z ruchu, co po świętach widać w plenerze. Pochwalam to bardzo - mówi Hanna Sokołowska, utytułowana triathlonistka, pływaczka, mieszkanka Gorzenia w powiecie nakielskim. Pracuje w Bydgoszczy i często wraca do domu biegiem (17-18 km).

O tym, jak najlepiej spalić kalorie po świątecznych smakołykach oraz jakie imprezy biegowe czekają nas w najbliższym czasie przeczytasz w pełnej wersji artykułu.

Zapraszamy!

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Weckwerth

Dziennikarz "Gazety Pomorskiej" specjalizujący się tematyce bezpieczeństwa ruchu drogowego, transportu, gospodarki oraz turystyki i krajoznawstwa. Zainteresowania: turystyka, rekreacja i sport, kajakarstwo, historia, polityka. Instruktor, komandor spływów i wypraw kajakowych, autor podręczników dla kajakarzy i setek artykułów prasowych z tego zakresu. Rekordzista Polski w pływaniu kajakiem rzekami pod prąd od ujścia do źródła. Magister nauk politycznych po uczelniach w Poznaniu i Bydgoszczy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.