Jest nowy oddział ortopedyczny w Rypinie

Czytaj dalej
Fot. Karolina Rokitnicka
Karolina Rokitnicka

Jest nowy oddział ortopedyczny w Rypinie

Karolina Rokitnicka

W Rypinie święto służby zdrowia było bardzo uroczyste. Jest nowy oddział ortopedyczny.

W środę (18 października) obchodziliśmy Dzień św. Łukasza - święto służby zdrowia. W Rypinie miało ono szczególne znaczenie. Uroczyście otwarto Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej.

Było symboliczne przecięcie wstęgi, prezentacja sal oraz spotkanie w starostwie, podczas którego zaprezentowano informacje na temat nowego oddziału. Poszczycić się on może świetną kadrą, bazą i wyposażeniem. To powód dumy władz szpitala, powiatu, a także pracowników SP ZOZ.

Pacjenci do tej pory, by skorzystać ze specjalistycznej pomocy ortopedycznej, byli odsyłani do innych szpitali. Teraz  otrzymają pomoc na miejscu. 

Oddział formalnie działa od 1 października.

Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym oraz przygotowywaniem relacji czy przeprowadzaniem interwencji w sprawach ważnych dla Czytelników. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura oraz politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie niezgłębione, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, podczas których przygotowuję informacje o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się tworzyć informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.