(jan)

Jesteś z powiatu nowosolskiego? Możesz wygrać tablet!

Tak dziś wygląda logo powiatu nowosolskiego. Fot. arch. powiatu nowosolskiego Tak dziś wygląda logo powiatu nowosolskiego.
(jan)

Władze powiatu nowosolskiego ogłosiły konkurs dla młodzieży

Na październikowej sesji rady powiatu nowosolskiego, przyjęto projekt logotypu, którego autorem jest zielonogórska Agencja Reklamowa „Przegłos”. Przypomnijmy: jest to łódka na fali, której żagle wyznaczają granice powiatu. Wpisane w nich linie stanowią granice gmin.

Jak zaznaczają władze powiatu, zbliżające się święta Bożego Narodzenia są dobrą okazją do promocji nowego logo wśród mieszkańców. Jednym z takich działań jest konkurs, do którego zaproszono młodzież szkół ponadgimnazjalnych z terenu całego powiatu.

Cel jest prosty: chodzi o stworzenie, na bazie oryginalnego logotypu, jego świątecznej wersji np. poprzez dodanie zimowych lub świątecznych motywów. I teraz uwaga, bo na autorów trzech najlepszych prac tablety!
Prace konkursowe należy nadsyłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Moniuszki 3 B, Nowa Sól, lub złożyć bezpośrednio w Biurze Obsługi Interesanta w siedzibie starostwa do 8 grudnia do godz. 12.00. Regulamin konkursu, Formularz zgłoszeniowy, Oświadczenie oraz Logo powiatu można pobrać ze strony: www.powiat-nowo¬solski.pl.

(jan)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.