Już 3. losowanie i 10 nagród rozdanych

Czytaj dalej
Justyna Przybytek

Już 3. losowanie i 10 nagród rozdanych

Justyna Przybytek

Już po raz trzeci rozlosowaliśmy nagrody dodatkowe w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Zbliżamy się też do wielkiego finału naszej zabawy: w październiku wylosujemy mieszkanie. Grajcie!

Za nami już trzecie losowanie w loterii „Dziennika Zachodniego” „Mieszkanie za czytanie”. Jesteśmy na półmetku naszej zabawy. Znów rozlosowaliśmy dziesięć nagród dodatkowych i mamy dziesięciu laureatów, przed nami jeszcze dwa takie losowania (10 sierpnia i 7 września), ale powoli też zbliżamy się do wylosowania nagrody głównej, czyli mieszkania - wyremontowanego i w pełni wyposażonego - w ścisłym centrum Katowic o wartości 230 tysięcy złotych. Ostatni etap loterii, który zaplanowaliśmy na październik, będzie jednocześnie wielkim finałem.

Tymczasem pora ogłosić zdobywców nagród dodatkowych. Na początek jak zwykle przypominamy: kupony, które nie zostały wylosowane dotąd w losowaniach nagród dodatkowych, przechodzą do kolejnych etapów. Jeśli znów nie zostaną wybrane, to będą walczyły o nagrodę główną - mieszkanie. A kuponów mamy od Państwa coraz więcej. 6 lipca na parterze Media Centrum, gdzie w każdą pierwszą środę miesiąca przeprowadzamy losowanie, wysypaliśmy znów setki, jeśli nie tysiące listów i zgłoszeń, które napływają do nas z niemal całego województwa. Wszystkie mieszczą się już w 15 olbrzymich workach.

Tym razem wylosowaliśmy szczęśliwców, którzy otrzymają dwa aparaty fotograficzne, toster, żelazko, chłodziarko-zamrażarkę, ekspres przelewowy, czajnik bezprzewodowy, dvd, odkurzacz i telewizor.

Mieszkanie za czytanie

Do kogo uśmiechnęło się szczęście? Miesiąc temu do pań, bowiem wśród dziesięciorga zwycięzców nagród dodatkowych kobiet było osiem, oraz do mieszkańców Katowic, bo to miasto pojawiło się w aż czterech wylosowanych zestawach kuponów. W ostatnim losowaniu, w minioną środę, było wręcz odwrotnie. Po pierwsze, to panom się poszczęściło, bo na liście zwycięzców mamy ich aż ośmiu. Tym razem zwycięzcami są też mieszkańcy różnych miast, jedynie Ruda Śląska, jako miasto zameldowania laureata, pojawiła się dwukrotnie, ale przejdźmy do sedna.

Aparat fotograficzny marki Panasonic wygrał Marcin Kołodziej z Rudy Śląskiej. Drugi, taki sam aparat, wygrywa Bernard Łoska z Katowic.

Toster marki Tefal trafi do rąk Mieczysława Sienkiewicza z Rudy Śląskiej, a żelazko marki Tefal do Łukasza Juśkiewicza z Sosnowca.

Gabarytowo największa z nagród dodatkowych - chłodziarko-zamrażarka marki Beko - to nagroda dla pana Jerzego Walusia z Książenic, natomiast ekspres przelewowy marki Bosch otrzyma Roman Kańtoch z Dobieszowic. Czajnik bezprzewodowy marki Philips wygrywa Bogusław Dzieża z Wodzisławia Śląskiego, a dvd (również marki Philips) - Ginter Fuhr z Zabrza. Odkurzacz Dirt Devil trafi do rąk jednej z dwóch pań w tym zestawieniu - Henryki Groborz z Rybnika. Ostatnia z wylosowanych w środę nagród dodatkowych, czyli telewizor LCD Panasonic, to nagroda, którą otrzyma Magda Duda, co ciekawe, aż z Krakowa.

Spośród wylosowanych zwycięskich kopert najwięcej było tych z zestawami kuponów, ale znalazły się też w zwycięskiej dziesiątce szczęśliwe Karty Prenumeratora (otrzymują je prenumeratorzy „Dziennika Zachodniego”, jedna karta odpowiada zestawowi 12 kuponów) oraz Karty Abonamentowe, które otrzymują Czytelnicy, którzy wykupią abonament do naszego interaktywnego tygodnika slaskplus.pl.

Weź udział w loterii!

Już teraz dołącz do grona prenumeratorów i weź udział w grze o mieszkanie w centrum Katowic.

Co należy zrobić, aby wziąć udział?

1. Wejdź na stronę: zagraj w loterii

2. Wybierz prenumeratę, która Ciebie interesuje. Jeśli zdecydujesz się na półroczną, do losowani trafi aż 24 Twoim Kart Abonamentowych!

3. To wszystko. Gdy tylko staniesz się prenumeratorem, my wypełniamy i drukujemy za Ciebie Karty Abonamentowe, a następnie umieszczamy je w najbliższym losowaniu

Nie ma nic prostszego niż udział w loterii poprzez slaskplus.pl!

Justyna Przybytek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.