Kalendarz Lindner 2017: Nagie modelki reklamują trumny. "Rozbieramy panią Śmierć" [ZDJĘCIA +18]

Czytaj dalej
Fot. Jacek Szymański
SZKI

Kalendarz Lindner 2017: Nagie modelki reklamują trumny. "Rozbieramy panią Śmierć" [ZDJĘCIA +18]

SZKI

Kalendarz Lindner 2017 już niedługo pojawi się w sprzedaży. Tym razem nagie modelki reklamujące trumny z Wągrowca wcieliły się w rolę śmierci. Zobaczcie, jak wygląda kalendarz Lindner 2017.

Kalendarz firmy Lindner z Wągrowca ukazuje się od 2010 roku. Wtedy to po raz pierwszy modelki, stylizowane na nimfy i wojowniczki, w bieliźnie i dwuznacznych pozach pojawiły się obok trumien.

Co roku zmienia się tematyka sesji fotograficznej. Nagie modelki pozowały już w klimatach prohibicji i surrealizmu, w 2012 roku nie zabrakło nawiązań do turnieju Euro, a w poprzedniej edycji królował styl retro.

Tym razem organizatorzy przygotowali coś specjalnego. - W tym roku robimy wielką rewolucję, ponieważ... rozbieramy panią Śmierć! Zdejmujemy z niej płaszcz i zabieramy kosę. Koniec z wizerunkiem, który pokutuje w naszych wyobrażeniach od tysiąca lat. Pani Śmierć to już nie kostucha - to część życia, naturalna kolei rzeczy - tłumaczą autorzy niezwykłej sesji.

- Na trzynastu zdjęciach zabieramy jej najważniejsze atrybuty i odczarowujemy: wieczny sen i wieczną ciszę, dance macabre, kose, klepsydrę itd. Oto wizerunek pani Śmierci pasujący do XXI wieku! - zaznaczają.

Dyrektorem artystycznym sesji jest Robert Trojanowski, natomiast autorem zdjęć Jacek Szymański.

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO GALERII ZDJĘC

SZKI

Komentarze

12
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

XYZ

Widać, że jej autorów nie stać na nic więcej, a szkoda.

Nairam

ale na co więcej stać takich artystów?

87-latek

Moja rodzina nie kupi takiej trumny.

Yarek

jak wyżej

dr Kaftan

z długimi włosami w okularach

kola_patolik

;P

Wuj dobra rada

Z tych wszystkich ich kalendarzy chyba najlepszy. Byłby lepszy gdyby wszytki modelki miały naturalne piersi.... Silikon to do uszczelek jest najlepszy ;)

Wiesław

Właściciele firmy coś po cichu niuchają albo świeże powietrze w Wągrowcu im szkodzi. Hit Firmy breloczki z trumienką. Psychiatra miał by co robić.

Wiesław

Właściciele firmy coś po cichu niuchają albo świeże powietrze w Wągrowcu im szkodzi. Hit Firmy breloczki z trumienką. Psychiatra miał by co robić.

Mk4

Lepsze byłyby zwłoki ?

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.