Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Rafał Musioł

Kamil Stoch. Mistrzostwo świata w lotach to jedyne trofeum, jakiego brakuje w kolekcji naszego skoczka narciarskiego

Kamil Stoch. Mistrzostwo świata w lotach to jedyne trofeum, jakiego brakuje w kolekcji naszego skoczka narciarskiego
Rafał Musioł

Mistrzostwo świata w lotach to jedyne trofeum, jakiego brakuje w kolekcji Kamila Stocha. Czy Polak, tuż przed igrzyskami, jest w stanie wygrać w Oberstdorfie?

Mistrzostwa świata w lotach w Oberstdorfie rozpoczęły się od falstartu. Porywisty wiatr zmusił organizatorów do odwołania czwartkowych kwalifikacji, które przełożono na piątek, czyli dzień, w którym mają się odbyć także dwie pierwsze serie konkursowe. Tyle tylko, że prognozy pogody wciąż są fatalne...

MISTRZOSTWA ŚWIATA W LOTACH W OBERSTDORFIE NA ŻYWO

Dlatego też cała ta impreza stanowi dla Biało-Czerwonych wielką niewiadomą. Nie jest to zresztą wyjątkiem - skoki o medale w Oberstdorfie zostały zaplanowane na ostatniej prostej przygotowań do igrzysk olimpijskich, które dla wszystkich stanowią główny punkt sezonu. Wiele ekip ma w tej chwili na głowie ważniejsze sprawy (także testy sprzętowe) niż bicie rekordów w długości skoku. Tym niemniej loty mają swoją magię, więc emocje i wrażenia są gwarantowane.

Kot poza kadrą

Na mistrzostwach świata pojawił się Richard Freitag, który opuścił ostatnie konkursy PŚ lecząc siniaki po upadku w Turnieju Czterech Skoczni, co kosztowało go nie tylko utratę szans na zwycięstwo w tym cyklu, ale i plastron lidera walki o Kryształową Kulę na rzecz Kamila Stocha.

Z drugiej strony w Oberstdorfie zabraknie kilku znaczących zawodników, w tym byłych mistrzów świata - Austriaka Gregora Schlierenzauera i Słoweńca Roberta Kranjca. Obaj jednak w obecnej formie z pewnością nie należeliby do faworytów zmagań.

Pozostało jeszcze 58% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Rafał Musioł

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.