Łukasz Pado

Kamila Ganszczyk, środkowa Developresu: Ucieszy nas każda zdobycz w Łodzi, ale liczymy na komplet

Kamila Ganszczyk dostała szansę gry w całym meczu przeciwko MKS-owi Dąbrowa Górnicza, może być solidnym wzmocnieniem Developresu w końcówce sezonu. Fot. K.Kapica Kamila Ganszczyk dostała szansę gry w całym meczu przeciwko MKS-owi Dąbrowa Górnicza, może być solidnym wzmocnieniem Developresu w końcówce sezonu.
Łukasz Pado

- Nigdy nie sądziłam, ze zawodniczka grająca tyle lat w siatkówkę, może w tak krótkim czasie tą pewność siebie stracić – mówi Kamila Ganszczyk, siatkarka Developresu Rzeszów, która po kilkumiesięcznej przerwie wraca do formy. Jej drużyna w środę o godz. 18 zmierzy się w Atlas Arenie w Łodzi z wiceliderem Ligi Siatkówki Kobiet ŁKS-em.

Developres Rzeszów pokonał u siebie 3:0 MKS Dąbrowa Górnicza. Dla pani ten mecz był pewnie trochę wyjątkowy. Zagrała pani prawie cały mecz, a dodatkowo po drugie drugiej stronie siatki była drużyna, w której grała pani dwa ostatnie sezony. Choć stwierdzenie “drużyna, w której pani grała” nie jest chyba do końca prawdziwe...
Jest kilka zawodniczek z którmi grałam w poprzednim sezonie, ale potem praktycznie cały zespół został zmieniony łącznie ze sztabem szkoleniowy, także nie czułam, aż tak że jest to drużyna, w której grałam w poprzednim sezonie. Dla mnie teraz liczy się to co jest i to, że wygrałyśmy za trzy punkty, że nie pozwoliłyśmy tamtym dziewczynom złapać oddechu.

W rozmowie przeczytasz o:

- grze przeciwko swojemu byłemu klubowi

- powrocie na boisko

- nabieraniu pewności siebie

- czekających Developres meczach o wysoką stawkę

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.