Kanał Bydgoski doczeka się przeprawy - tylko kiedy?

Czytaj dalej
Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz
Sławomir Bobbe

Kanał Bydgoski doczeka się przeprawy - tylko kiedy?

Sławomir Bobbe

Na kładkę nad Kanałem Bydgoskim i strugą Flis trzeba będzie jeszcze poczekać. Wody Polskie przekazały jednak ZDMiKP wstępne warunki dla inwestycji.

Kanał Bydgoski ciągle bardziej dzieli Bydgoszcz niż łączy, ale jest szansa, że wkrótce się to zmieni i z jednej strony miasta na drugą będzie łatwiej przejść i przejechać (rowerem). Przy okazji inwestycji w nową kładkę swoją „przeprawę” zyska też struga Flis. Jej brakiem, bo zniszczeniu przez wandali prowizorycznego przejście nad niewielkim Fliskiem, szczególnie zirytowani są mieszkańcy. Proste wydawałoby się rozwiązanie sprawy, jak wykonanie przejście nad zaledwie dwumetrową strugą zajmuje miesiące.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.