JPL/za TVN

Karolina Piasecka, żona byłego bydgoskiego radnego wystąpiła w TVN [wideo]

Karolina Piasecka opowiedziała o swoim dramacie na antenie TVN Fot. kadr z reportażu Karolina Piasecka opowiedziała o swoim dramacie na antenie TVN
JPL/za TVN

Żona byłego bydgoskiego radnego wystąpiła w "Uwadze" stacji TVN i opowiedziała o dramacie, który odbywał się w ich domu.

- Gdy byliśmy z Rafałem narzeczeństwem on był uosobieniem dobroci. Byłam zachwycona. Po ślubie wszystko się zmieniło - opowiadała Karolina Piasecka reporterowi programu "Uwaga", który został wyemitowany w TVN 21 kwietnia.

Niedawno pani Karolina opublikowała w Internecie nagrania z jednej z awantur, jakie zrobił jej mąż. Nagrania są drastyczne.
Były bydgoski radny grozi na nich swojej żonie - "jak się nie zamkniesz, to cię za...bie", upokarza ją, wyzywa od "ch...w", "szmat", "debili", "pedałów".

W "Uwadze" opowiadała, dlaczego wytrzymała w małżeństwie 11 lat. - Na początku robiłam to, co chciał, bo myślałam, że wtedy będzie dobrze - mówi roztrzęsiona. - A potem się bałam, byłam naprawdę tak zastraszona.

Kobieta kilka miesięcy temu uciekła z dziećmi do Warszawy. Mąż szybko ją jednak znalazł i nękał.

ZOBACZ: BYDGOSZCZ, PROTEST PRZECIWKO PRZEMOCY W RODZINIE

Po tym, jak upublicznione w Internecie nagranie domowej awantury obiegło całą Polskę, Rafał P. wystąpił przed kamerami TVN 24 i publicznie przepraszał żonę.

- W dalszym ciągu ponad wszystko kocham moją żonę, moje dzieci. Karolino, bardzo Cię przepraszam. Co do samych nagrań, są drastyczne, nie ma na to wytłumaczenia - mówi łamiącym się głosem. Jednocześnie przekonuje, że był prowokowany. - Byłem prowokowany przez środkowe palce. Żona znała moje słabe punkty, dyskredytowała mnie.

Rafał P. po apelach mieszkanek Bydgoszczy, które przeciwstawiły się przemocy w rodzinie, jak i polityków - również jego byłej partii - parę dni temu zrzekł się mandatu radnego Bydgoszczy.

Zobacz też: Radny bił żonę? Przynieśli mu rękawice bokserskie

Małżeństwo jest w trakcie sprawy rozwodowej, z kolei w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga trwa postępowanie, które nadzorem objęła Prokuratura Krakowa. Badane są udostępnione nagrania, zbierany jest materiał dowodowy. Prokuratura sprawą zajmuje się od dwóch miesięcy.

Wstrząsające nagranie udostępnione przez panią Karolinę: (Uwaga, materiał zawiera wulgaryzmy)

"Nagranie zaczyna się od 3m10s kończy się 38m35s.

JPL/za TVN

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.