Karta Abonamentowa przyniosła szczęście uczestnikom loterii. Kup abonament za 29 złotych i włącz się do gry o mieszkanie i gotówkę

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Urszula Sobol

Karta Abonamentowa przyniosła szczęście uczestnikom loterii. Kup abonament za 29 złotych i włącz się do gry o mieszkanie i gotówkę

Urszula Sobol

30-letnia Magdalena Szlachta z Przeworska wygrała gotówkę podczas drugiego w loterii Nowin „Mieszkanie za czytanie”. Wykupiła abonament w serwisie plus.nowiny24.pl za 29 złotych i wygrała 1000 złotych. Ty też możesz wygrać gotówkę podczas czwartego losowania. Kup abonament za 29 złotych i włącz się do gry.

Już za 29 złotych możesz wykupić abonament dostępu do treści w serwisie plus.nowiny24.pl i zostać natychmiast uczestnikiem loterii „Mieszkanie za czytanie”. Na laureata czeka mieszkanie, w pełni wykończone, umeblowane w kompleksie SkyRes w Rzeszowie. Uwaga, oprócz mieszkania, już 5 września rozdamy 10 500 złotych.

- To się naprawdę opłaca – mówiła z uśmiechem na twarzy Magdalena Szlachta, odbierając nagrodę. – Wykupiłam abonament za 29 złotych, a dzisiaj odbieram 1000 złotych.

Pani Magdalena razem z rodzicami gra w loterii Nowin. – Tata kupuje Nowiny, mama wycina kupony, a ja wypełniam je i dostarczam gotowe zestawy loteryjne na losowanie. – opowiada.

Nasza Czytelniczka z Przeworska już wie na co przeznaczy wygraną gotówkę. – Tata chce kupić altankę ogrodową, a my wszyscy będziemy z niej korzystać i dlatego dołożę się do niej – opowiada laureatka drugiego losowania. – Oprócz tego, chciałabym także przeznaczyć tę gotówkę na jakiś wakacyjny wyjazd.

Pani Magdalena zapewnia nas, że będzie dalej grać w loterii. – I będę zachęcać też innych, bo oprócz gotówki w loterii można wygrać również mieszkanie – dodaje.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.