Anna Klaman

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. Jeszcze wiele misji i pracy przed nimi

Członkowie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” z delegacjami z innych oddziałów i zaproszonymi gośćmi na pamiątkowym zdjęciu. Stoją przed Fot. Anna Klaman Członkowie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” z delegacjami z innych oddziałów i zaproszonymi gośćmi na pamiątkowym zdjęciu. Stoją przed kościołem odprawionej już mszy św.
Anna Klaman

Działają w Katolickim Stowarzyszeniu „Civitas Christiana”, a to zobowiązuje do działania - pomagania i dawania świadectwa. Obchodzili jubileusze.

Czerski oddział jest prężny, a to przede wszystkim za sprawą jego przewodniczącej Teresy Borzyszkowskiej. Świetna organizatorka, która kontynuuje tradycje rodzinne. Przed laty oddziałowi przewodziła przecież jej teściowa Stefania Borzyszkowska. - To brylancik na pomorskiej mapie naszego stowarzyszenia - chwalił oddział Waldemar Jaroszewicz, przewodniczący zarządu okręgowego z Gdańska.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Klaman

Praca w naszym zawodzie bardzo się zmieniła przez ostatnie lata. A my poddawani jesteśmy ciągłym próbom. Staramy się też nadążać za nowinkami technologicznymi. Wszystko to uczy pokory. Relacjonując, opisując wydarzenia, pamiętamy, że robimy to dla Państwa. Jesteśmy trochę jak zdziwione wszystkim dzieci. Dziwimy się, pytamy, piszemy, ale też czytamy. Jak bez tego moglibyśmy zachęcać do lektury? Sama przeszłam ostatnio na cyfrowe prenumeraty moich ulubionych tygodników. Takie czasy - jesteśmy online, więc i czytamy online. Lekturą właśnie - pomijając Netflixa :) - wypełniam swój wolny czas. Dla mnie i moich kolegów dziennikarstwo to nieustanna przygoda i adrenalina, od której jesteśmy już chyba uzależnieni. Każdy dzień jest inny, a każdy tekst stanowi test naszej użyteczności. Dla Państwa - naszych Czytelników! Wierzymy, że jesteśmy Wam potrzebni. I to dodaje nam skrzydeł, gdy trzeba nagle - wieczorem lub w nocy - pojechać tam, gdzie powinniśmy być. Wiele się dzieje, bo i Państwo tyle robicie. Współpracujecie, tworzycie społeczeństwo obywatelskie. Władza - przynajmniej z założenia - powinna pracować dla Nas, ale to Wy poświęcacie wolny czas dla dobra wspólnego. A więc opisujemy. Zdarza się, że wytykamy błędy. No i nieustannie czekamy na tematy od Państwa, bo, co tu dużo kryć, to Wy najlepiej wiecie, co w trawie piszczy! Macie kłopot, coś Was denerwuje? Zachęcamy do kontaktu z nami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.