Katowice 24h - zostań bohaterem interaktywnego reportażu

Czytaj dalej
Karol Gruszka

Katowice 24h - zostań bohaterem interaktywnego reportażu

Karol Gruszka

Powstaje nowy interaktywny reportaż Dziennika Zachodniego. Po raz pierwszy w polskich mediach jego bohaterów szukamy za pomocą castingu wideo w mediach społecznościowych. Tworzymy dokument o jednej dobie z życia Katowic. Chcemy pokazać niezwykłe miejsca i niezwykłych ludzi, którzy swoimi pasjami, pracą i osobowością tworzą klimat nowoczesnego miasta. Szukamy 24 osób. W załączonym filmie zobaczycie kilka timelapsów, które aktualnie tworzymy.

Jeśli nas teraz czytasz i czujesz, że możesz zostać twarzą swojego miasta, zgłoś się. Jeśli Twoja opowieść o tym, co ciekawego robisz w Katowicach, nam się spodoba, trafisz do reportażu. Nieważne, kim jesteś, nieważne, czym się zajmujesz, ważne abyś pracował albo był mieszkańcem Katowic i zaciekawił nas swoją opowieścią na wideo (do 3 minut) o sobie w Katowicach.

Opublikuj swój film na YouTube lub Vimeo i zgłoś go nam za pomocą specjalnego formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej lub na stronie projektu Katowice 24h Termin zgłoszeń upływa 31 lipca. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Powered by Typeform
Karol Gruszka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.