Arkadiusz Nauka, Justyna Przybytek

Katowicki sylwester 2017/2018 dla 50 tysięcy osób. Huczne imprezy będą też w innych miastach. Gdzie na sylwestra pod chmurką?

Tak wieczorem wygląda sylwestrowa scena w Katowicach Fot. Dorota Niećko Tak wieczorem wygląda sylwestrowa scena w Katowicach
Arkadiusz Nauka, Justyna Przybytek

Plenerowy sylwester na Śląsku nie tylko w Katowicach. Miejskie zabawy pod chmurką organizują też Siemianowice i Gliwice.

KATOWICE. Sylwester 2017 w Katowicach, czyli Sylwestrowa Moc Przebojów 2017, organizowana przez miasto oraz telewizję Polsat, odbędzie się na placu przed Spodkiem. Impreza rozpocznie się o godz. 20 i od tej godziny będzie transmitowana na antenie Polsatu. Ale na plac przed Spodkiem będzie można wejść już o godz. 18.30. Zabawa zakończy się natomiast o godz. 1.30.

Sylwester 2017 w Katowicach będzie, jak przed rokiem, z rozmachem. Organizatorzy zgłosili Sylwestrową Moc Przebojów 2017 w Katowicach jako imprezę masową na 50 tys. uczestników. O bezpieczeństwo bawiących się na placu przed Spodkiem osób zadba 707 pracowników ochrony, w tym 150 osób będzie stanowiła służba porządkowa, a 557 - informacyjna.

- Na imprezie funkcjonował będzie system zliczania publiczności. Gdy liczba osób zbliży się do maksymalnej (50 tys. uczestników), wstęp na teren imprezy zostanie zamknięty, a wejście odbywać się będzie w sposób rotacyjny - zapowiadają organizatorzy. Sylwestrowa Moc Przebojów 2017 w Katowicach ma nam upłynąć w rytmie największych hitów oraz wróżb i horoskopów. Gwiazdą wieczoru będzie hiszpański wokalista Alvaro Soler, którego wakacyjny hit „Sofia” ma dziś niemal pół miliarda wyświetleń na YouTubie. Podczas sylwestra z Polsatem 2017 w Katowicach wystąpi również grupa Vengaboys, która rozgrzeje publiczność swoimi hitami „Boom Boom, Boom, Boom” i „We’re Going to Ibiza”. Kolejni artyści, którzy wystąpią na sylwestrze w Katowicach to: Danzel, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Natalia Szroeder, Piersi, Golec uOrkiestra, Enej, Feel, Michał Wiśniewski, Boys, Weekend, Łobuzy, Mesajah, Piękni i Młodzi, MIG, Long&Junior, Sebastian Riedel i Cree oraz Frele.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Arkadiusz Nauka, Justyna Przybytek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.