Andrzej Drobik

Kino Janosik w Żywcu wprowadziło jeden dzień bez chrupania

Kino Janosik w Żywcu to jedno z ostatnich małych kin w Beskidach. Właśnie wprowadziło ciekawą zasadę na seansach Fot. Kino Janosik Kino Janosik w Żywcu to jedno z ostatnich małych kin w Beskidach. Właśnie wprowadziło ciekawą zasadę na seansach
Andrzej Drobik

Kino Janosik w Żywcu zdecydowało, że jeden dzień w tygodniu nie będzie sprzedawało widzom przekąsek – popcornu czy nachosów. To efekt próśb wielu widzów, którym jedzenie podczas seansu przeszkadza w odbiorze sztuki filmowej. Stąd pomysł na „Środy bez chrupania”. Czy się przyjmie i zostanie wykorzystany w innych kinach?

Żywiecki Janosik wychodzi naprzeciw widzom, którym jedzenie podczas kinowego seansu przeszkadza w odbiorze tego, co na ekranie. Dlatego prowadzący kino zdecydowali się wprowadzić jeden dzień, w którym widzowie nie będą mogli kupić popcornu, na-chosów oraz innych przekąsek, a wyłącznie napoje.

– Postanowiliśmy przychylić się do prośby wielu widzów, którym jedzenie podczas seansu przeszkadza w odbiorze sztuki filmowej. Od 12 lutego w kinie Janosik zaczną obowiązywać „Środy bez chrupania” i będą to dni bez konsumpcji na sali kinowej – podkreśla załoga kina.

– W środy odbywają się pokazy w ramach Klubu Filmowego, gdzie widzowie są do takiej sytuacji przyzwyczajeni, a ci, którzy chcą obejrzeć pozostały repertuar bez szelestu papierków i chrupania, będą mieli do tego dobrą okazję – tłumaczą.
Inicjatywa spotkała się z entuzjazmem wielu widzów.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Drobik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.