KLINIKA LAVISH - Autorska oferta Beauty z myślą o Tobie

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

KLINIKA LAVISH - Autorska oferta Beauty z myślą o Tobie

Materiał informacyjny

KLINIKA LAVISH, to wyjątkowe miejsce, w którym odnajdziesz równowagę pomiędzy pięknym wyglądem, siłami witalnymi, wewnętrznym spokojem i najnowszymi technologiami. Klinika Lavish, została stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, poszukujących wyselekcjonowanych zabiegów, dzięki którym poczują się PIĘKNIE i ZDROWO.


WITAJ W ŚWIECIE HEALTH & BEAUTYPodkreślamy urodę, niwelujemy niedoskonałości, spełniamy MARZENIA. Naturalnie, zdrowo i bezpiecznie. Przyświeca nam idea Smart Beauty – dbajmy o swój wygląd mądrze, bądźmy w tym autentyczni i naturalni.


www.klinikalavish.plPOZNAJ ZESPÓŁ EKSPERTÓWTu podaj tekst alternatywny


Specjalizujemy się w zabiegach dermatologii estetycznej, podologii, leczeniu nadmiernego wypadania włosów, fizjoterapii oraz dietetyce. W naszej klinice możesz również zrelaksować się podczas przygotowanego specjalnie dla Ciebie masażu Wellness&Spa czy odpowiednio dobranego do potrzeb Twojej skóry zabiegu kosmetologicznego a to wszystko pod opieką doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego personelu. Dermatolog, kosmetolodzy, fizjoterapeuta, podolog, dietetyk, trycholog oraz styliści fryzur zadbają aby każdy poczuł się PIĘKNIE i WYJĄTKOWO.


https://klinikalavish.pl/o-nas/Przed wprowadzeniem do naszej kliniki najnowszych zabiegów, zawsze testujemy dla Ciebie ich skuteczność i bezpieczeństwo.


Tu podaj tekst alternatywny


DLACZEGO MY?BEZPIECZEŃSTWO

W naszej Klinice jesteś pod opieką doświadczonych ekspertów. Wybierzemy dla Ciebie bezpieczne zabiegi skrojone na miarę potrzeb Twojego ciała, zapewniające naturalne i nieprzerysowane efekty. Oryginalne produkty, sprawdzone urządzenia, dyplomowana kadra, usługi na najwyższym poziomie.

DYPLOMOWANA KADRA

Doświadczony, dyplomowany zespół w jednym miejscu to gwarancja efektu i zadowolenia. Podkreślamy urodę, niwelujemy niedoskonałości, spełniamy MARZENIA. Naturalnie, zdrowo i bezpiecznie.

ORYGINALNE PRODUKTY

Czy wiesz, że na rynku Beauty jest mnóstwo podrabianych produktów? U nas jesteś bezpieczna! Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców. Tylko ORYGINALNE produkty.

ZABIEGI PREMIUM QUALITY

Naszą ideą było stworzenie miejsca z jakością jakiej sami chcielibyśmy doświadczać. Ciesz się swoją urodą i poddaj się wyselekcjonowanym zabiegom wykonywanym przez profesjonalistów KLINIKI LAVISH

SMART BEAUTY

Zadbaj o siebie kompleksowo. Ciało, skóra, włosy, sport, sen, dieta … wprowadź w życie równowagę! Zastanów się jak dbasz o siebie, czy nie należałoby czegoś zmienić? Wybierz mądre rozwiązania. Klinika Lavish to autorska oferta Beauty z myślą o Tobie.

NAJNOWSZE URZĄDZENIA

W branży Beauty jest mnóstwo usług, można się w nich pogubić. Którą wybrać? Która będzie dla mnie odpowiednia? Wykonaliśmy dla Ciebie selekcję, wybraliśmy najlepsze urządzenia, aby móc oferować usługi na najwyższym poziomie.


Tu podaj tekst alternatywny


MOJA WIZYTARozpocznij z nami podróż od profesjonalnej KONSULTACJI, podczas której dowiesz się o: jak pielęgnować swoją skórę, ciało i włosy oraz jakim poddać się zabiegom, aby cieszyć się zdrowiem i urodą przez długie lata.

Każdego dnia towarzyszy nam idea SMART BEAUTY, to nie tylko idea dbania o siebie, swój wygląd ale również sposób na życie. Wprowadź w życie równowagę dzięki zbilansowanej diecie, odpowiedniej ilości sportu i snu, ale także regularnej pielęgnacji Twojej skóry i włosów. Zastanów się jak dbasz o siebie, czy nie należałoby czegoś zmienić? Wybierz mądre rozwiązania!


ZNAJDŹ CZAS DLA SIEBIE I ODKRYJ ZABIEGI KLINIKI LAVISHLASER FRAKCYJNY CO2
LIFTING BEZ SKALPELA SONOQUEEN DIAGNOSTYKA ZMIAN SKÓRNYCH
PODOLOGIA
TRYCHOLOGIA-BADANIE SKÓRY GŁOWY
OCZYSZCZANIE SKÓRY GŁOWY
STORZ MEDICAL-TKANKA TŁUSZCZOWA, CELLULIT? POWIEDZ STOP! KARBOKSYTERAPIAWEJDŹ DO ŚWIATA LAVISH I POCZUJ SIĘ PIĘKNIE I WYJĄTKOWO


www.klinikalavish.pl


ŁASK | KOSYNIERÓW 1A | 43 671 25 01Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.