Materiał Informacyjny AUREPIO - MED

Klinika Zdrowia i Urody ESTHETIQUE

Klinika Zdrowia i Urody ESTHETIQUE
Materiał Informacyjny AUREPIO - MED

Doktor nauk medycznych Eugeniusz Mielechow lekarz medycyny estetycznej, chirurg

- 25 lat doświadczenia w medycynie estetycznej
- wykonał około 35 000 zabiegów z zastosowaniem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej
- przeprowadził kilkaset szkoleń dla lekarzy w Polsce i Europie (Wielka Brytania, Niemcy, Rumunia, Serbia, Chorwacja)
- wprowadził do Polski markę Restylane!
- autor technik zastosowania wypełniaczy w zabiegach medycyny estetycznej

Co możemy poprawić kwasem hialuronowym?

Bardzo dużo. Podam typowe obszary działań, ponieważ wykonujemy również nietypowe zabiegi i łączymy ze sobą różne techniki i preparaty. Najczęściej jednak to, z czym mamy do czynienia, na co dzień to: zmarszczki na czole, zmarszczki między brwiami, wokół oczu wokół ust, tak zwane zmarszczki palacza, które występują też u osób niepalących, bruzdy nosowo-wargowe. Podnieść można opadające kąciki ust, poprawić owal twarzy, wymodelować policzki, uwydatnić brodę. Poprawić możemy kształt nosa, oprócz tego możemy zrewitalizować szyję, dekolt i dłonie. W niektórych przypadkach nawet powiększyć biust bez implantów.
Ten zabieg wykonywany jest w Polsce od 2008 roku po szkoleniu w Monachium.

Co jeszcze możemy zrobić?

Oczywiście możemy powiększyć usta. Wymodelować ich kształt przywrócić proporcje. Za pomocą zwykłej strzykawki można dziś zrobić coś niezwykłego.

Czy te zabiegi są bezpieczne i od czego zależy ich bezpieczeństwo?

Bezpieczeństwo zabiegów zależy od techniki, od stosowania sprawdzonych preparatów, które są certyfikowane i najlepiej przebadane klinicznie. Zabieg powinien być wykonywany tylko przez lekarza.

Dlaczego zabiegi muszą być wykonywane przez lekarza?

Tylko lekarz będzie potrafił wyprowadzić z ewentualnych powikłań w początkowym stadium, które jest najważniejsze. Również tylko lekarz może wykonać znieczulenie przewodowe. Wtedy zabieg jest całkowicie bezbolesny. Doskonała znajomość skóry i tkanek podskórnych również jest bardzo ważna.

Co należy zrobić, żeby zabieg był w 100% skuteczny i wyglądać dobrze i naturalnie?

Znaleźć lekarza, który nie popadł w rutynę, który patrzy na każdą twarz indywidualnie, który słucha i wykonuje zabieg wnikliwie.
Ważne jest omówienie z pacjentką wszystkich szczegółów. Nawet, kiedy zajmujemy się na przykład zmarszczkami na czole, patrzymy na całą twarz. Lekarz powinien dokonać dokładnej analizy stanu skóry, na przykład grubości i napięcia.
Dobrać odpowiednie techniki i preparaty. Przy prawidłowo wykonanym zabiegu i właściwym zakwalifikowaniu do zabiegu praktycznie nie ma możliwości powikłań. Zabieg dobrze zrobiony jest niezwykle skuteczny a efekty mogą się utrzymywać nawet do kilku lat. I cały czas wyglądamy lepiej i czujemy się lepiej.

http://esthetique.com.pl/

Materiał Informacyjny AUREPIO - MED

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.