Kochanie, walentynki świętujmy razem. Prezent też możesz kupić!

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Hołod
Małgorzata Stempinska

Kochanie, walentynki świętujmy razem. Prezent też możesz kupić!

Małgorzata Stempinska

14 lutego liczymy przede wszystkim na miłe spędzenie czasu we dwoje. Najlepszym prezentem będzie nietypowa niespodzianka, np. romantyczny masaż, a najgorszym... zabieg odchudzający czy maskotka.

- Mamy z chłopakiem taki zwyczaj, że co roku w walentynki najpierw wspólnie gotujemy kolację, a potem idziemy do kina. Zawsze staramy się wybierać potrawy innej kuchni. W tym roku postawiliśmy na kuchnię włoską, więc będzie makaron z owocami morza w sosie z białym winem. Do kina chcemy pójść na nowego „Greya”.

Jak pokazują odpowiedzi respondentów udane Święto Zakochanych to wspólne celebrowanie ze swoją połówką, trafiony wybór prezentu, dobry pomysł na spędzenie walentynek  oraz miłe zaskoczenie partnera lub partnerki. Co kupujemy partnerom? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Stempinska

W swoich artykułach podejmuję tematykę dotyczącą turystyki, telekomunikacji, rynku pracy oraz gospodarki. Przygotowuję też artykuły do dodatku historycznego "Album bydgoski" oraz do miesięcznika dla prenumeratorów "Pasje". Historia Bydgoszczy mnie fascynuje. Uwielbiam słuchać wspomnień Czytelników - rodowitych bydgoszczan - oraz oglądać zdjęcia z ich domowych albumów. Staram się pomagać Czytelnikom interweniując w ich sprawach. Prywatnie kocham podróże - te bliższe i dalsze. Niestety, na razie ze względu na pandemię koronawirusa tylko palcem po mapie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.