Marzena Sutryk

Kolejne nieruchomości pod młotek, czyli co i za ile. Jest popyt na rynku

Kolejne nieruchomości pod młotek, czyli co i za ile. Jest popyt na rynku Fot. Radek Koleśnik
Marzena Sutryk

25 września miasto wystawia pod młotek 14 działek na terenie Podstrefy Koszalin Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej pomiędzy ulicami Wołyńską i Lechicką. Jest też w najbliższym czasie zaplanowanych kilka przetargów na działki pod budownictwo mieszkaniowe.

Działki w strefie ekonomicznej mają od 30 arów do 54 arów. Są przeznaczone pod zabudowę obiektami produkcyjnymi, składami i magazynami. Ceny wywoławcze najmniejszych działek zaczynają się od 198 tysięcy złotych, najdroższe - 323 tysiące złotych plus podatek VAT. W tym roku będą jeszcze przeprowadzone przetargi na kolejne przetargi w rejonie ulicy Lechickiej, Wołyńskiej i Lechickiej.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.