Kolejnych 10 nagród zostało rozlosowanych

Czytaj dalej
Justyna Przybytek

Kolejnych 10 nagród zostało rozlosowanych

Justyna Przybytek

Za nami kolejne już, przedostatnie losowanie dziesięciu nagród dodatkowych w loterii „Mieszkanie za czytanie”. A już jutro „Domówka”, czyli dzień otwarty w mieszkaniu, które jest nagrodą główną w naszej zabawie. W naszej loterii można wygrać wyremontowane i urządzone mieszkanie w Katowicach

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej i dodatkowych, wystarczy przesłać na adres Biura Loterii (Media Centrum, ul. Baczyńskiego 25a, Sosnowiec) jeden zestaw 12 kuponów.

W internecie - na www.slaskplus.pl - jest regulamin konkursu.

Za nami przedostatnie losowanie w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Po raz piąty rozlosowaliśmy dziesięć nagród dodatkowych. Kolejne losowanie odbędzie się 14 października, wyjątkowo nie w siedzibie naszej redakcji, a w centrum Katowic przy ulicy Moniuszki 12, w kamienicy, w której znajduje się nagroda główna w loterii - mieszkanie. W trakcie ostatniego losowania poznamy zdobywców kolejnych nagród dodatkowych oraz zdobywcę nagrody głównej: wyremontowanego i w pełni wyposażonego mieszkania o wartości 230 tysięcy złotych.

Tymczasem pora ogłosić zdobywców nagród dodatkowych, wyłonionych w piątym losowaniu. Do kogo uśmiechnęło się szczęście?

Aparat fotograficzny marki Panasonic wygrała Kornelia Spandel ze Skrzyszowa. Toster marki Tefal trafi do rąk Ewy Petryny z Rybnika.

Rozlosowaliśmy także dwa żelazka marki Tefal, jedno trafi do Ireny Filipek z Mysłowic, drugie do Mirosławy Musiał z Chorzowa. Golarkę męską marki Panasonic wygrała Monika Bodera z Siemianowic Śląskich, natomiast ekspres przelewowy Bosch - Krzysztof Wagstyl z Tychów. Kuchenka mikrofalowa marki Surya to nagroda Radosława Biela z miejscowości Czarnowąsy, zaś odtwarzacz DVD marki Akira - Wandy Kornas z Rybnika.

Odkurzacz Dirt Devil wygrywa Katarzyna Szpil z Jastrzębia-Zdroju. Ostatnia z nagród - telewizor LC Panasonic - trafi do Mariana Gałązki z Katowic.

Kolejnych laureatów nagród dodatkowych oraz zwycięzcę nagrody głównej poznamy 14 października (zapraszamy do udziału w losowaniu), tymczasem zapraszamy Państwa już jutro na „Domówkę”, czyli dzień otwarty w mieszkaniu przy ulicy Moniuszki 12/10, w samym centrum Katowic. Będzie to okazja, aby na własne oczy zobaczyć nasze loteryjne mieszkanie, sprawdzić, jak zostało wyremontowane, urządzone i wyposażone.

Ale atrakcji szykuje się znacznie więcej. W trakcie dnia otwartego poznają Państwo ludzi tworzących Śląskie Kamienice, czyli pracowników firmy, która od kilku lat kupuje śląskie kamienice i przywraca im blask. Taką metamorfozę dzięki Śląskim Kamienicom przechodzi modernistyczna kamienica przy ulicy Moniuszki, ale także inne katowickie kamienice, między innymi przy ulicy Słowackiego. Nie zabraknie też podczas „Domówki” dobrej muzyki i - jak na domową imprezę przystało - małego poczęstunku.

Przypomnijmy, że wciąż mogą się Państwo włączyć do naszej loterii i grać o mieszkanie w centrum Katowic. Ostatni loteryjny kupon na łamach „Dziennika Zachodniego” pojawi się 29 września. Aby wziąć udział w naszej zabawie, trzeba zebrać zestaw 12 następujących po sobie kuponów.

Mogą Państwo także włączyć się do naszej zabawy wykupując abonament na slaskplus.pl. Aby grać w ten sposób, należy zalogować się lub zarejestrować w naszym interaktywnym tygodniku slaskplus.pl, w którym co tydzień mają Państwo dostęp do interaktywnych artykułów dziennikarzy „Dziennika Zachodniego”, ale równocześnie otrzymujecie dostęp do codziennych e-wydań naszej gazety.

Poprzez stronę www.slaskplus.pl/wez-udzial/ akceptują Państwo regulamin Loterii oraz wyrażają chęć udziału w niej. Ta metoda udziału w loterii jest dla tych, którzy nie mają czasu ani chęci na kompletowanie tradycyjnych kuponów. Przed każdym losowaniem nagród to Komisja Loterii dokona bowiem wydruku odpowiedniej ilości Kart Abonamentowych każdego Uczestnika.

Jeszcze nie jest za późno, by włączyć się do gry i wygrać mieszkanie.

Justyna Przybytek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.