Jarosław Miłkowski

Komendant główny OHP Marek Surmacz dał pieniądze na ośrodek szkolenia

Marek Surmacz Fot. Archiwum "GL" Marek Surmacz
Jarosław Miłkowski

Marek Surmacz, gorzowianin, który jest teraz komendantem głównym Ochotniczych Hufców Pracy, przekazał 354 tys. zł na rozpoczęcie prac związanych z budową Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Strzelcach.

Obiecał, obiecał i słowa dotrzymał. Marek Surmacz, gorzowianin, który jest teraz komendantem głównym Ochotniczych Hufców Pracy, przekazał 354 tys. zł na rozpoczęcie prac związanych z budową Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Strzelcach. Surmacz zaleca placówce, aby w dokumentacji postawiła na odnawialne źródła energii. Komendant obiecał pieniądze kilka tygodni temu, gdy wizytował ośrodek OHP, który znajduje się w przestarzałych obiektach.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.