Kamila Roznowska

Kompania Węglowa ciągle działa. Sprzedaje swoje działki i nieruchomości [INTERAKTYWNA MAPA]

Kompania Węglowa ciągle działa. Sprzedaje swoje działki i nieruchomości [INTERAKTYWNA MAPA]
Kamila Roznowska

50-metrowe mieszkanie w Zabrzu, działka mieszkaniowa w Tychach, inwestycyjna w Libiążu albo budynek hotelowy znajdujący się na terenie jaworznickiej Tarki. To tylko kilka z ofert sprzedaży nieruchomości, jakie można znaleźć na stronie internetowej Kompanii Węglowej.

Kompania Węglowa, mimo że od 1 maja nie prowadzi już działalności wydobywczej, to jako spółka cały czas formalnie funkcjonuje. Do niej cały czas należy Zakład Zagospodarowania Mienia, zarządzający nieruchomościami i działkami. Jest także spółką - matką dla spółek zależnych.

Mieszkanie za czytanie

Przypomnijmy, że 11 kopalń i cztery zakłady, należące jeszcze do niedawna do KW - teraz są własnością Polskiej Grupy Górniczej. To firma, która ma uratować ich płynność finansową. PGG działalność rozpoczęła 1 maja, a wśród jej udziałowców są m.in. trzy spółki energetyczne - PGE, PGNiG oraz Energa.

Na stronie internetowej Kompanii Węglowej można znaleźć ok. 500 ogłoszeń, oferujących sprzedaż mieszkań, lokali użytkowych, albo działek, znajdujących na terenie całego naszego regionu. Wiele z nich znalazło już nowych właścicieli.

Co można kupić od Kompanii Węglowej? Wybraliśmy dla Państwa 10 najciekawszych propozycji. Dodajmy, że przedstawiona cena jest szacunkową wartością danej nieruchomości, a jej sprzedaż odbywa się w drodze przetargu.

Kamila Roznowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.