Koncert Linkin Park w Rybniku [WYGRAJ BILETY] Mamy bilety na Linkin Park

Czytaj dalej
Ola Szatan

Koncert Linkin Park w Rybniku [WYGRAJ BILETY] Mamy bilety na Linkin Park

Ola Szatan

Koncert Linkin Park Rybnik 2015: We wtorek 25 sierpnia w Rybniku wystąpi amerykański zespół Linkin Park. To będzie już piąty koncert gwiazdy światowego formatu na stadionie miejskim przy ul. Gliwickiej. Z najlepszą dotychczasową frekwencją. Wygraj bilety na koncert Linkin Park w Rybniku.

Wygraj bilety na koncert Linkin Park w Rybniku

Chociaż ostatni koncert Linkin Park w naszym kraju odbył się w ubiegłym roku (muzycy koncertowali wówczas we Wrocławiu) to wiele wskazuje na to, że rybnicki występ również okaże się sukcesem.

Na pewno będzie to rekord frekwencyjny spośród wszystkich gwiazd, jakie do tej pory miały okazję zaprezentować się w Rybniku (a zagrali tu Bryan Adams, grupa Guns N’ Roses, Rod Stewart i w ubiegłym roku zespół 30 Seconds To Mars).

Dzięki występowi Linkin Park Rybnik nadal będzie słynąć z najlepszej rockowej muzyki. Warto podkreślić, że to także powrót grupy na Górny Śląsk. W czerwcu 2007 roku odbył się koncert na Stadionie Śląskim. Wystąpili wtedy obok Pearl Jam. To były dwa równorzędne, świetne widowiska muzyczne.

Do tej pory grupa Linkin Park nagrała sześć albumów studyjnych.

Do Polski z kolejnym koncertem przyjedzie promować ten najnowszy „The Hunting Party”. W opinii ekspertów i muzyków to „najcięższa” płyta w historii zespołu.

Linkin Park regularnie wyprzedaje swoje występy na żywo do ostatniego miejsca, czego najlepszym dowodem jest ubiegłoroczna listopadowa europejska część trasy koncertowej. Zespół zagrał wtedy 15 razy i każdy show obejrzało komplet widzów. Tak było między innymi w: Zurychu, Amsterdamie, Monachium, Wiedniu, Paryżu, Berlinie, czy Londynie.

Muzycy grupy ostatnio zaliczyli serię kilku koncertów w Chinach, a w sierpniu jeszcze przed występem w Rybniku na ich trasie znajdzie się m.in. Belgia, Austria i Niemcy.

Bilety na rybnicki show Linkin Park można kupić za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl i Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. W puli pozostały bilety w następujących kategoriach cenowych: 193 zł (płyta), 223 zł (trybuny), 283 zł (strefa Golden Circle).

JAK WYGRAĆ BILETY NA KONCERT LINKIN PARK W RYBNIKU?
Wystarczy wysłać SMS na nr 72355 z uzasadnieniem o treści DZLP.uzasadnienie : Dlaczego właśnie Ty chcesz wziąć udział w koncercie Linkin Park i wygrać wejściówkę.
Cena SMS 2,45 z VAT.
Termin trwania plebiscytu do 15.08 godz. 23.59.

„Dziennik Zachodni” jest patronem medialnym tej imprezy


*Wybieramy Dziewczynę Lata 2015 ZGŁOŚ SIĘ i ZAGŁOSUJ NA KANDYDATKĘ
*Nowy sklep IKEA powstanie w Zabrzu
*Burza na Śląsku i Zagłębiu. Po burzy Rydułtowy wyglądają jak po wojnie ZDJĘCIA + WIDEO
*Przepis na leczo SPRAWDZONY I NAJSZYBSZY
*Program Rolnik szuka żony 2: Rolniczka Anna będzie gwiazdą
*Plebiscyt Fotolato 2015 WYGRAJ FANTASTYCZNE NAGRODY
*Erotyczna bielizna i gadżety z Zabrza podbijają rynek w Arabii Saudyjskiej

Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.