Materiał informacyjny

Konkurs „Tak dla Czystego Powietrza”

FOT. mat. prasowe WFOŚiGW w Katowicach. Prace można nadsyłać do 30 listopada 2023 roku FOT. mat. prasowe WFOŚiGW w Katowicach. Prace można nadsyłać do 30 listopada 2023 roku
Materiał informacyjny

WFOŚiGW w Katowicach po raz kolejny organizuje konkurs plastyczny na ekologiczny plakat z zakresu efektów likwidacji niskiej emisji pt. „Tak dla Czystego Powietrza”.

W konkursie, organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie szkół podstawowych i świetlic środowiskowych z terenu województwa śląskiego.

Konkurs jest podzielony na kilka kategorii wiekowych:

Prace konkursowe, zgodnie z regulaminem konkursu, należy nadsyłać do 30 listopada 2023 roku do godz. 15.30 (decyduje data wpływu do WFOŚiGW w Katowicach) na adres organizatora (ul. Plebiscytowa 19, 40-035 Katowice) z dopiskiem „Konkurs plastyczny”. Prace przesłane po terminie nie będą brać udziału w konkursie.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników zaplanowano na grudzień 2023 roku.

Informacje na temat konkursu oraz jego regulamin można znaleźć na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.