Kręcą drugi sezon Diagnozy, czyli cała plejada gwiazd na ulicach Rybnika...

Czytaj dalej
Aleksander Król, Szymon Kamczyk

Kręcą drugi sezon Diagnozy, czyli cała plejada gwiazd na ulicach Rybnika...

Aleksander Król, Szymon Kamczyk

W Rybniku można spotkać wielu aktorów, których już w lutym mamy zobaczyć na ekranach telewizorów. Filmowcy kręcą drugi sezon Diagnozy.

Rybnik poznaję dzięki serialowi. Wcześniej byłem tu tylko raz, gdy kręciliśmy sceny do pierwszego sezonu Diagnozy - mówił nam wczoraj Tomasz Drabek, pochodzący z Bielska-Białej aktor na planie serialu TVN. Na ulicach Rybnika od kilku dni znów więcej karetek, ale na szczęście nic złego się nie dzieje. Po prostu do miasta wróciła ekipa filmowców, która kręci dalsze części przygód lekarzy z serialowego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Rybniku.

Teraz na ulicach miasta można spotkać nawet więcej aktorów niż poprzednio. Na Śląsk oprócz Mai Ostaszewskiej, która w pierwszym sezonie Diagnozy grała pierwszoplanową rolę Anny, Macieja Zakościelnego (chirurg Michał Wolski) oraz Adama Woronowicza (kolejny chirurg a przy okazji czarny charakter), przyjechało wielu innych aktorów. Pod czerwonym food truckiem, który zajechał pod kampus na Rudzkiej w niedzielę w nocy spotkaliśmy między innymi Aleksandrę Konieczną, która w serialu gra ordynator szpitala oraz Wojciecha Zielińskiego. A wczoraj na ulicy Kościuszki, kilkakrotnie powtarzano sceny z udziałem Mai Ostaszewskiej i Łukasza Simlata, aktora z Sosnowca.

Zobacz zdjęcia z planu Diagnozy w Rybniku.

Pozostało jeszcze 52% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aleksander Król, Szymon Kamczyk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.