Kto jest ze Stali, ten nerwy musi trzymać na wodzy

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Gawałkiewicz
Jarosław Miłkowski

Kto jest ze Stali, ten nerwy musi trzymać na wodzy

Jarosław Miłkowski

Były żużlowiec Stali ma zapłacić 10 tys. zł mechanikowi, którego uderzył. To nie pierwsza „wpadka” naszych idoli. Pamiętacie bójkę Hliba czy Bajerskiego za kratami?

- Matej Zagar zobowiązał się do 31 października zapłacić na rzecz Artura Urbaniaka 10 tys. zł tytułem zaspokojenia wszelkich roszczeń. Wyraził też ubolewanie z powodu sytuacji, do jakiej doszło – mówi Roman Makowski, prezes Sądu Okręgowego w Gorzowie. To finał sprawy, jaką byłemu żużlowcowi Stali wytoczył jego eks-mechanik. Urbaniak, założył sprawę cywilną o naruszenie dóbr osobistych i nietykalności. Zagar uderzył go w głowę podczas Grand Prix Polski dwa lata temu w Gorzowie.

Za co siedział w więzieniu Tomasz Bajerski?

Kto kopie w parkingu wszystko, co staje na drodze?

W jakiej lidze można było "oddać" rywalowi?

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.