Marzena Sutryk

Kultura w Koszalinie. Co z rządowym dofinansowaniem?

Kultura w Koszalinie. Co z rządowym dofinansowaniem? Fot. archiwum
Marzena Sutryk

Po naszych publikacjach wiceminister spraw wewnętrznych Paweł Szefernaker wystąpił do ministra kultury w sprawie dofinansowania dla Koszalina. Skutecznie! Wczoraj polityk ogłosił w Koszalinie, że miasto uzyskało zastrzyk finansowy na wydarzenia kulturalne.

Chodzi o trzy wydarzenia - Międzynarodowy Festiwal Organowy, Koszalińskie Konfrontacje Młodych m-teatr oraz otwarty wczoraj Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”. Przypomnijmy, wnioski, które wcześniej złożyły koszalińskie instytucje do ministra kultury w sprawie dofinansowania, przegrały w wyścigu z innymi.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.