Urszula Sobol

Kupon Joker w loterii Nowin "Mieszkanie za czytanie" może uratować Twój zestaw loteryjny. Wytnij go i zachowaj!

Kupon Joker w loterii Nowin "Mieszkanie za czytanie" może uratować Twój zestaw loteryjny. Wytnij go i zachowaj!
Urszula Sobol

Jeden kupon Joker zastępuje jeden dowolny brakujący kupon loteryjny - z zastrzeżeniem, że taki zestaw nie może być złożony wyłącznie z jokerów.

By zagrać o mieszkanie, potrzebujesz zebrać 10 kolejnych, ponumerowanych kuponów. Zdarzyć się jednak może, że któregoś dnia nie uda ci się zdobyć kuponu i będzie kłopot ze skompletowaniem dziesiątki. Ale od czego jest joker? Z nim uda Ci się skompletować los. Być może szczęśliwy.

Joker może uratować Twój zestaw loteryjny

Jeden kupon Joker zastępuje jeden dowolny brakujący kupon loteryjny - z zastrzeżeniem, że taki zestaw nie może być złożony wyłącznie z jokerów i musi być w nim przynajmniej jeden „zwykły” kupon.

W zestawie może być najwyżej 9 jokerów

Jokery nie mogą samodzielnie stanowić dowodu udziału w grze. Oznacza to, że aby zestaw był ważny, powinien zawierać minimum jeden kupon loteryjny oznaczony numerem kolejnym i dniem tygodnia i maksimum 9 kuponów Joker. Przesłanie 10 jokerów w jednej kopercie nie stanowi zestawu upoważniającego do udziału w grze.

Kupony Joker będą publikowane obok zwykłych kuponów loteryjnych w wydaniach piątkowych Nowin raz w miesiącu. Kolejny joker zostanie wydrukowanywe wrześniu.

Przykładowy zestaw kuponów z jokerem może wyglądać następująco: kupony 151, 152, 153, 154, Kupon Joker, 156, 157, 158, 159 i 160.

Uczestnik gry może zakupić więcej niż jedno wydanie gazety z kuponem Joker, zabezpieczając sobie możliwość zamiany większej liczby brakujących kuponów loteryjnych kuponami Joker.

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.