Lato pełne gwiazdorskich ślubów i ciąż

Czytaj dalej
Ola Szatan

Lato pełne gwiazdorskich ślubów i ciąż

Ola Szatan

Podsumujemy lato, które w świecie rodzimego show-biznesu było całkiem gorące. Wiele gwiazd ślubowało sobie miłość.

Może tegoroczne lato było bardziej kapryśne pod względem pogody, ale podczas wakacyjnych miesięcy raczej nie mogliśmy narzekać na brak towarzyskich wydarzeń z udziałem rodzimych gwiazd wielu profesji i celebrytów.
Jeśli ktoś myślał, że to w ubiegłym roku wysypał się worek ze ślubami znanych i lubianych, był w błędzie. Sakramentalne „tak” podczas tegorocznego lata wypowiedziała m.in. Agnieszka Radwańska, Anna Starmach czy Maria Sadowska. Nasza najlepsza tenisistka oraz jurorka programu „MasterChef” na miejsce ceremonii wybrały kościoły w Krakowie.
Z kolei wokalistka i jurorka programu „The Voice of Poland” stan cywilny zmieniła w Warszawie i to w nietypowy jak na te uroczystości dzień, bo w czwartek.
W ogrodach Pałacu Chojnata pomiędzy Łodzią a Warszawą ślubowała Dominika Gawęda, wokalistka zespołu Blue Cafe, zaś w Pałacu Książęcym w Żaganiu za mąż wyszła popularna projektantka Ewa Minge. Chyba najbardziej oryginalnym miejscem może jednak pochwalić się Lara Gessler. Córka słynnej restauratorki, Magdy Gessler wyszła za mąż w... zagajniku.
W trakcie wakacji śledzono oczywiście powrót do aktywności zawodowej Ani Lewandowskiej i wyłapywano kolejne zdjęcia urodzonej w maju córeczki Klary.
Czy to na treningu Roberta Lewandowskiego (na którym Klara skradła serca wszystkich uroczymi śpioszkami w arbuzy) czy na weselu Katrin Kargbo - mistrzyni karate i przyjaciółki Ani.
Tego lata mamami zostały m.in. aktorka Maja Bohosiewicz (pod koniec lipca urodziła drugie dziecko, córkę Leonię), Natalia Siwiec (jej córka dostała imię Mia), czy Magdalena Waligórska-Lisiecka aktorka, która zasłynęła rolą Violetki w serialu „Ranczo (urodziła syna Piotra).
Grono dumnych ojców zasili zaś m.in. Jakub Świderski, znany m.in. z serialu „Klan” oraz Marcin Mroczek („M jak miłość”), który doczekał się drugiego syna. Z kolei na narodziny swoich pociech czekają jeszcze m.in. aktorki Weronika Rosati, Magdalena Lamparska, Marta Żmuda-Trzebiatowska czy Katarzyna Zielińska. Mamą ma podobno zostać także Magdalena Boczarska oraz jak głosi plotka sprzed kilku dni: Joanna Koroniewska, która ma już córkę Janinkę.

ŚLUB AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ NA SKAŁCE
22 lipca Agnieszka Radwańska i Dawid Celt stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się w krakowskiej Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa (kościół Na Skałce) i zgromadziła mnóstwo, także znanych gości. Wśród nich były koleżanki z kortu, m.in. Angelique Kerber i Caroline Wozniacki. Suknia Agnieszki została zaprojektowana przez Agnieszkę Maciejak.

Lato pełne gwiazdorskich ślubów i ciąż

W dalszej części: wakacyjne zmiany u Lary Gessler, Natalii Siwiec, Weroniki Rosati, Dominiki Gawędy i Anny Starmach

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.