Arkadiusz Nauka

Laureaci konkursu Marka Śląskie spotkali się na gali w Gliwicach

Nagrody i wyróżnienia w konkursie „Marka Śląskie” przyznano w czternastu kategoriach Fot. Arkadiusz Nauka Nagrody i wyróżnienia w konkursie „Marka Śląskie” przyznano w czternastu kategoriach
Arkadiusz Nauka

Za nami 24. Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Podczas uroczystości wręczono nagrody w konkursie „Marka Śląskie”. Wybrano też „Ambasadora Marka Śląskie”.

W sobotę, 1 września, w hali widowiskowo-sportowej „Arena Gliwice” odbyła się 24. Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Około 600 gości, przedstawicieli świata biznesu, edukacji, medycyny, sportu i mediów zgromadziło się wspólnie, aby wyróżnić tych, którzy na co dzień ciężko pracują na rzecz rozwoju województwa śląskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z GALI W GLIWICACH

- Cieszę się, że kolejna gala odbywa się w nowym miejscu. W małej hali dużej areny. Mam nadzieję, że w ten sposób arena przyciągnie do siebie kolejnych przedsiębiorców - mówił Zygmunt Frankiewicz, prezydent Gliwic, który tego wieczoru otrzymał Honorową Złotą Odznaką Krajowej Izby Gospodarczej. - Odwiedziło nas wielu wspaniałych ludzi, którzy ciężko pracują na to, aby ten region się rozwijał. Dzisiaj jest czas na docenienie tych ludzi. O problemach będziemy rozmawiać przy innej okazji - dodał Frankiewicz.

Pozostało jeszcze 57% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Arkadiusz Nauka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.