Łazienki tworzone z pasją

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Łazienki tworzone z pasją

Materiał informacyjny

Firma zajmuje się fachowym doradztwem, pomocą w doborze wszystkich elementów wyposażenia, a także kompleksową obsługą przy realizacji zamówień. Każdego klienta traktują indywidualnie, zdając sobie sprawę, że mają oni odmienne wymagania i oczekiwania wobec swojego wnętrza oraz dysponują różną przestrzenią. Wszystkie projekty wykonywane są z niezwykłą starannością oraz obecnymi trendami, a każde wnętrze ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

- Najpierw była praca, później praca przerodziła się w pasję. To niesamowite kiedy ktoś z pełnym zaufaniem powierza ci aranżację jakby nie było najważniejszego pomieszczenia w domu, a ty możesz z głowy pełnej pomysłów stworzyć produkt skrojony na miarę. Indywidualny, dopasowany do oczekiwań i potrzeb inwestora - niejednokrotnie spełniając tym jego marzenia. Tak, marzenia, ponieważ trafiają do mnie klienci, którzy często sami nie potrafią rozplanować, zaprojektować, zobaczyć w głowie efektu finalnego wymarzonej łazienki kiedy patrzą na puste szare mury, masę wystających ze ściany kabli czy przyłączy. A im trudniejsza łazienka tym większe wyzwanie, satysfakcja, a na koniec radość z jej aranżacji. Mam to szczęście, że kocham to co robię i mogę w pełni poświęcić się swojej pasji - mówi nam Magdalena Dudek, właścicielka firmy.

Firma ma swoją siedzibę przy głównej drodze dojazdowej do autostrady, co pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd wszystkim klientom. Do studia trafiają zarówno mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego, jak i okolicznych miast i wsi.

ul. Jastrzębska 218
44-304 Wodzisław Śląski
Numer telefonu: 511 519 113

Facebook: www.facebook.com/Inside-Center-Studio/
E-mail: insidecenter@op.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.