Liderwalut.pl - kantor internetowy z Gdańska

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Liderwalut.pl - kantor internetowy z Gdańska

Materiał informacyjny

Zostań w domu i wymień walutę online w kilku prostych krokach! Prowadzisz firmę i rozliczasz się w walucie? Spłacasz kredyt walutowy? - zacznij wymieniać na Liderwalut.pl już dziś!

1. Zarejestruj się.
2. Uzupełnij dane i rachunki bankowe.
3. Dokonaj transakcji i wyślij przelew.
4. W krótkim czasie otrzymasz od nas przelew zwrotny.

Liderwalut.pl to kantor internetowy z Gdańska oferujący atrakcyjne kursy wymiany walut. Dzięki transakcjom bezgotówkowym masz gwarancję szybkiej realizacji i bezpieczeństwa wymiany. Nasze konkurencyjne kursy gwarantują, że każda transakcja w naszym kantorze internetowym to oszczędności, które zostają na Twoim koncie. Wymieniaj walutę 24 godziny na dobę gdziekolwiek jesteś, również przez aplikację mobilną kantoru. Więcej na naszej stronie!

Jak działamy?

Intuicyjna i prosta obsługa serwisu, szybka realizacja transakcji, brak opłat za korzystanie z kantoru oraz konkurencyjne kursy to wyznaczniki naszego działania. Indywidualne podejście do każdego Klienta oraz kompleksowa obsługa i pomoc merytoryczna jest dla nas priorytetem i wyróżnia nas spośród innych kantorów internetowych. Zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do Twoich potrzeb oraz zaoferować najkorzystniejsze warunki wymiany.

Co zyskujesz?

Wymieniaj walutę online w kantorze internetowym Liderwalut.pl a otrzymasz zawsze konkurencyjny kurs wymiany, szybką realizację transakcji oraz gwarancję bezpieczeństwa Twoich środków. Dostęp do kantoru online oraz aplikacja mobilna umożliwiają wymianę waluty w dowolnej chwili. Działanie serwisu w modelu kantorowym pozwala na zawarcie transakcji wymiany z gwarancją kursu, bez konieczności wcześniejszej wpłaty środków.

Program Opinia

Zdobywaj Punkty Promocyjne za wystawianie opinii dla każdej rozliczonej transakcji. Jak to działa?
1. Wykonaj transakcję.
2. W ciągu 1 dnia roboczego zostanie wysłany na Twój mail link do formularza w serwisie Opineo.
3. Wystaw opinię w ciągu 60 dni roboczych od otrzymania wiadomości
4. W ciągu 2 dni roboczych od pojawienia się Twojej opinii do rozliczonej transakcji, zostaną przyznane Tobie Punkty Promocyjne.

Więcej informacji na naszej stronie.

Wymiana walut w naszym kantorze jest niezwykle prosta i zajmuje tyle czasu co wykonanie przelewu przez Internet. Wszystkie informacje dotyczące wymiany walut możesz uzyskać wysyłając wiadomość na [email protected] lub pod numerami: +48 58 506 58 56 lub +48 58 5000 108.
Zapraszamy do wspólnej wymiany i oszczędności z naszym kantorem - Liderwalut.pl!

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.