Justyna Przybytek

Loteria „Mieszkanie za czytanie” rozstrzygnięta. Znamy zwycięzcę

Wczoraj pan Jarosław Baron oglądał już swoje mieszkanie. - O głównej nagrodzie raczej nie myślałem - przyznał zwycięzca Fot. Szymon Kamczyk Wczoraj pan Jarosław Baron oglądał już swoje mieszkanie. - O głównej nagrodzie raczej nie myślałem - przyznał zwycięzca
Justyna Przybytek

Za nami finał loterii „Mieszkanie za czytanie” Mieszkanie w Katowicach warte 230 tys. zł wygrał nasz prenumerator - Jarosław Baron z Mikołowa. Oto zwycięzca naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”: pan Jarosław Baron z Mikołowa

Jarosław Baron z żoną Sabiną nadal nie wierzą, że w loterii „Mieszkanie za czytanie” wygrali nagrodę główną - mieszkanie w samym centrum Katowic. Zestawy kuponów i Karty Prenumeratorów wysyłał pan Jarosław. W sumie uzbierał ich ponad 150.

- O głównej nagrodzie raczej nie myślałem, wysyłałem je z nadzieją na telewizor, może aparat fotograficzny - opowiada nasz zwycięzca.

Finałowe losowanie w loterii „Mieszkanie za czytanie” odbyło się w ubiegły piątek w kamienicy przy ulicy Moniuszki w Katowicach. Losowaliśmy spośród dziesiątek tysięcy zestawów kuponów, kart prenumeratora i kart abonamentowych, które wysyłali do nas Czytelnicy od startu loterii (lista zwycięzców obok). Ze zdobywcą nagrody głównej spotkaliśmy się wczoraj, oczywiście w naszym loteryjnym mieszkaniu przy ulicy Moniuszki. Pan Jarosław prenumeruje „Dziennik Zachodni” już od kilkunastu lat. Generalnie w gry i loterie nie gra.

- Ale skoro kupony mieliśmy codziennie, to zacząłem je wycinać - wspomina.

Wysłał wszystkie możliwe do zebrania zestawy kuponów i karty prenumeratora.

- Już po zakończeniu loterii znalazłem w domu jeden niewysłany zestaw - dodaje.

Szczęśliwa okazała się jednak karta prenumeratora. To ją wylosowaliśmy w ubiegły piątek.

- Muszę się przyzwyczaić do tej myśli, że wygraliśmy. Mam dwóch dorosłych synów, może któryś z nich tu zamieszka - zastanawiał się.

Wraz z mężem mieszkanie oglądała pani Sabina. Też nie wierzyła w szczęście męża.

- Dzwonił do mnie do pracy, że wygrał, ale przyjechałam do domu i jeszcze trzy razy pytałam, czy nie żartuje - twierdziła. Mieszkanie przypadło pani Sabinie do gustu. - Bardzo mi się podoba, jest w moim stylu, fajna kuchnia, pięknie urządzony pokój. Jesteśmy jeszcze w szoku, więc nie myślimy, jak mieszkanie wykorzystamy, to się rozstrzygnie z czasem, raczej na pewno go nie sprzedamy - mówiła.

Wylosowaliśmy zdobywcę mieszkania oraz dziewięciu nagród dodatkowych. Nagrodę główną - mieszkanie - wygrał Jarosław Baron z Mikołowa.

Do kogo trafią nagrody dodatkowe? Aparat fotograficzny marki Panasonic wygrał Kamil Ciesielski z Bytomia, toster marki Tefal - Ryszard Lesiak z Sosnowca, żelazko Tefal - Aleksandra Blewąska z Gliwic, drugie takie samo żelazko - Jerzy Gregorczyk z Orzecha, a czajnik bezprzewodowy marki Philips otrzyma Anna Majerczyk z Katowic.

Zestaw kina domowego Panasonic to nagroda dla Zbigniewa Wojtysiaka z Pacierzowa, odkurzacz Dirt Devil wygrał Józef Gawęda z miejscowości Żory - Rój, chłodziarko-zamrażalkę Beko - Piotr Walczakowski z Bytomia, zaś 40-calowy telewizor Panasonic - Franciszek Rzyla z Bytomia.

Liczby naszej loterii
Łączna wartość nagród w naszej loterii wyniosła 257 581,79 zł brutto (dwieście pięćdziesiąt siedem tysięcy pięćset osiemdziesiąt jeden złotych). Najcenniejsza jest nagroda główna, czyli mieszkanie.

*Śląskie jest NAJ... Ciekawe, czy to wiecie ROZWIĄŻCIE QUIZ
*Tragedia w Częstochowie. Para 18-latków zginęła w wypadku
*25 lat więzienia dla Krakowiaka, a on stoi z kamienną twarzą ZDJĘCIA
*Równica bez schroniska? Niestety to koniec

Justyna Przybytek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.