Loteria trwa, mamy już 30 zwycięzców

Czytaj dalej
Justyna Przybytek

Loteria trwa, mamy już 30 zwycięzców

Justyna Przybytek

Za nami trzy losowania nagród dodatkowych w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Pan Jerzy, nasz prenumerator, wygrał chłodziarko-zamrażarkę, a pan Łukasz z Sosnowca - żelazko.

Przy pierwszym losowaniu w maju worków z zestawami kuponów, Kartami Prenumeratora i Kartami Abonamentowymi było sześć, w trakcie kolejnego już 12, a przy trzecim, które odbyło się na początku lipca, aż 15. Wszystkie wypełnione po brzegi. To dla nas najlepszy znak, że loteria „Mieszkanie za czytanie”, którą przewrotnie zainaugurowaliśmy 1 kwietnia (i przekonywaliśmy Państwa, że to nie żart) przypadła Państwu do gustu i cieszy się niesłabnącą popularnością.

Wśród dziesięciu wylosowanych kopert podczas ostatniego, lipcowego losowania jedną na adres Biura Loterii „Mieszkanie za czytanie” wysłał Jerzy Waluś z Książenic. Jak wszyscy nasi Czytelnicy, którzy nagrody wygrali, był bardzo zaskoczony.

- Bardzo się ucieszyłem i byłem mile zaskoczony. Już parę razy zdarzyło mi się coś wygrać, ale to były drobniejsze rzeczy - mówi. Tym razem w losowaniu nagród dodatkowych loterii „Mieszkanie za czytanie” pan Jerzy wygrał chłodziarko-zamrażarkę firmy Beko. Doświadczenie w grach, jak mówi, ma.

- Gdy żona miała sklep, wysyłałem krzyżówki z poradników. Nie gram za to w zabawy esemesowe ani w Lotto, wolę wyciąć kupon i wysłać go na poczcie - tłumaczy nasz zwycięzca.

Kuponów na loterię „Mieszkanie za czytanie” pan Jerzy wysłał już kilkaset, w sumie to aż 15 kopert z 12 zestawami kuponów. Wszystkie wycina z gazet, które do domu przynosi mu kolporter. Działa systematycznie: zbiera 12 kuponów, pakuje je do koperty i wysyła, potem kolejna partia. - Od 2011 roku jestem prenumeratorem „Dziennika Zachodniego”, wcześniej miałem gazetę ze sklepu żony. Muszę przyznać, że czytanie prasy wyssałem z mlekiem matki, w domu zawsze były gazety, zawsze je czytałem, codziennie kupowaliśmy w domu „Trybunę Śląską”, a „Dziennik Zachodni” w piątki i soboty. Gdy „Trybuna” zniknęła, przeszedłem wyłącznie na DZ - opowiada 56-latek.

Mieszkanie za czytanie

Przyznaje, że w naszej loterii gra o mieszkanie.

- Ale aż takim optymistą, że uda się wygrać, nie jestem, jednak gdzieś tam w duszy tli się nadzieja, że może jednak. Co bym z nim zrobił? Może dla syna bym zostawił. Na pewno nie na sprzedaż, bo zdrowie dopisuje, a pieniądze i tak się rozejdą, lepiej byłoby, jeśli już, to wynająć - przekonuje.

Zdobywców nagród dodatkowych jak pan Jerzy mamy już w naszej loterii 30, bo jak dotąd przeprowadziliśmy już trzy losowania, zaś w każdym rozlosowaliśmy po dziesięć nagród. Wśród nich były aparaty fotograficzne, tostery, mikrofalówki, telewizory czy czajniki bezprzewodowe. Przed nami jeszcze dwa takie losowania (10 sierpnia i 7 września) i kolejne nagrody. Powoli też zbliżamy się do wylosowania nagrody głównej, czyli mieszkania - wyremontowanego i w pełni wyposażonego - o powierzchni 42,34 m kw. w ścisłym centrum Katowic o wartości 230 tysięcy złotych. Ostatni etap loterii, który zaplanowaliśmy na październik, będzie jednocześnie wielkim finałem naszej zabawy.

Przypominamy jednak, że każdy ma szansę na to, aby znaleźć się wśród laureatów naszej loterii „Mieszkanie za czytanie” i każdy może do niej wciąż dołączyć. Co zrobić? Mogą Państwo wykupić abonament naszego interaktywnego tygodnika Śląsk Plus (slaskplus.pl), wówczas otrzymają Państwo Karty Abonamentowe. Drugą możliwością jest zamówienie prenumeraty naszej gazety, w której codziennie publikujemy loteryjne kupony, zestaw 12 uprawnia do udziału w loterii. Im zestawów więcej, tym szanse większe. Dodatkowo Prenumeratorzy raz w miesiącu otrzymują Dodatek Prenumeratora, a w nim dwie Karty Prenumeratora, każda z nich traktowana jest jak jeden zestaw kuponów.

Trzecia opcja to regularne kupowanie „Dziennika Zachodniego” i zbieranie kuponów. Warto jednak pamiętać, że zestaw musi się składać z 12 następujących po sobie kuponów (każdy z nich jest ponumerowany).

Tych z Państwa, którzy uzbierali już zestaw 12 kuponów, ale jeszcze go nie wysłali, zachęcamy, aby zrobili to czym prędzej. Wysyłając kupony, prosimy pamiętać o konieczności podpisania oświadczenia o pełnoletności i zapoznaniu się z regulaminem loterii. Regulamin jest dostępny na stronie w Biurze Loterii przy ul. Baczyńskiego 25A w Sosnowcu oraz na www.slaskplus.pl. Także pod tym adresem - slaskplus.pl - możecie śledzić przebieg loterii, znajdziecie tu zdjęcia naszych nagród dodatkowych, a także nagrody głównej - mieszkania przy ulicy Moniuszki w centrum Katowic.

Justyna Przybytek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.