Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Piotr Sobierajski

Patryk Rybarski z "Mam talent": Taniec na rurze to nie pląsy w klubie

Patryk Rybarski swoimi trikami na rurze oczarował nie tylko Agnieszkę Chylińską, ale także wielu Polaków. Fot. Katarzyna Milewska Patryk Rybarski swoimi trikami na rurze oczarował nie tylko Agnieszkę Chylińską, ale także wielu Polaków.
Piotr Sobierajski

Pamiętacie Patryka Rybarskiego? Tak, to ten, który swoimi umiejętnościami tańca na rurze zachwycił jury i widzów „Mam talent”. Został też wicemistrzem świata w pole art, a dziś dzieli się pasją z innymi.

Jest rok 2012. Patryk Rybarski wychodzi na scenę, by po pokazie w talent show „Mam talent” zadziwić całą Polskę. No, może pół Polski. To był przełomowy moment w pana życiu?
Prezentacja w programie „Mam talent” to było cudowne przeżycie. To była piąta edycja. Pamiętam, jak Agnieszka Chylińska mówiła, że przez wszystkie wcześniejsze edycje na castingu ktoś się pojawiał z tańcem na rurze, głównie dziewczyny, ale one jej nie zaczarowały w żaden sposób. A mnie się to udało. To było świetne, że dzięki „Mam talent” mogłem tę rurkę pokazać w zupełnie innym kontekście, w całkiem inny sposób. To jest faktycznie jeden z moich największych sukcesów. Choć nie ukrywam, że dużą frajdę sprawił mi także tytuł wicemistrza świata w pole dance, w kategorii pole art, jaki udało mi się wywalczyć w Hongkongu.

Czy pole dance to faktycznie coś dla facetów?
W Warszawie, gdzie prowadzę zajęcia, co jakiś czas pojawia się na nich chłopak. Niektórzy zostają na dłużej, niektórzy nie, ale tu nie ma reguły. Podobnie jest z dziewczynami. Kiedy jestem w Polsce na warsztatach, także dość często się zdarza, że na moje zajęcia przychodzą mężczyźni. I to w małych miejscowościach. Trochę mnie to zaskakuje, że taki śmiałek odważył się zmierzyć z rurką, ale jestem pełen uznania dla takich osób. Tak, pole dance, jak najbardziej jest dla każdego. Nie warto wyznaczać sobie granic.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz tutaj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Piotr Sobierajski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.