Maj - raj na rower, bieg i rolki. "Express" poleca atrakcyjne trasy w okolicy Bydgoszczy

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Jarosław Reszka

Maj - raj na rower, bieg i rolki. "Express" poleca atrakcyjne trasy w okolicy Bydgoszczy

Jarosław Reszka

Masz kilka wolnych godzin i chciałbyś je spędzić aktywnie - spacerując, biegając, jeżdżąc na rowerze czy rolkach? Podpowiadamy, jakie ciekawe trasy wybrać.

Długi majowy weekend w mieście nie musi być nudny czy spędzony przed telewizorem. Ci, którzy akurat nie wyjechali mogą spędzić w nim aktywnie czas.

Każdy rowerzysta ma swoje ulubione trasy, w naszym mieście jest jednak kilka takich, które polecić można wszystkim - zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym rowerzystom. Co ważne, na trasach tych jest w miarę równo i bezpiecznie, co ma ogromne znaczenie dla rodzin, które małych rowerzystów wiozą jeszcze w fotelikach. Co zatem wybrać?

Podpowiedzią służy na przykład bydgoska sportowa aplikacja - Aktywna Bydgoszcz, w której znaleźć można kilka naprawdę ciekawych propozycji (a po ich wybraniu w aplikacji ta poprowadzi nas najkrótszą drogą wiodącą na trasę i potem jeszcze pomoże w nawigacji po niej, by czasem nie zabłądzić).

Przeczytaj dalszą część artykułu.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Reszka

Redaktor wydań "Expressu Bydgoskiego", publicysta - autor felietonów, komentarzy, recenzji książek oraz przedstawień teatralnych i operowych. Dziennikarz od ponad 25 lat. Doktor nauk humanistycznych. Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Autor książek w zakresie językoznawstwa i literatury faktu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.