Mali i nieco starsi świętowali nadejście wiosny

Czytaj dalej
Fot. Anna Rempuszewska
Karolina Rokitnicka

Mali i nieco starsi świętowali nadejście wiosny

Karolina Rokitnicka

W Półwiesku pożegnaliśmy już zimę. W niedzielę zaczęła się wiosna astronomiczna, a w poniedziałek kalendarzowa.

Hucznie jej nadejście świętowali najmłodsi. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Półwiesku Małym przyszli do szkoły w różnokolorowych przebraniach. W przygotowanie strojów angażowały się całe rodziny. Pierwszy dzień wiosny świętowali też uczniowie Szkoły Podstawowej w Długiem.

- Podczas pożegnania zimy, w wesołym korowodzie Marzanna została wyprowadzona ze szkoły. Dzień był bardzo udany, a uczniowie zadowoleni z tak spędzonego czasu. Na wielu twarzach gościł ciągły uśmiech i widać było ogromną radość - informuje nauczycielka Anna Rempuszewska.

Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym oraz przygotowywaniem relacji czy przeprowadzaniem interwencji w sprawach ważnych dla Czytelników. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura oraz politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie niezgłębione, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, podczas których przygotowuję informacje o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się tworzyć informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.