Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Maluch dla Toma Hanksa wyjechał z Bielska-Białej

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Klimaniec
Łukasz Klimaniec

Maluch dla Toma Hanksa wyjechał z Bielska-Białej

Łukasz Klimaniec

W blasku fleszy, kamer i sygnałów klaksonów fiat 126p dla Toma Hanksa został pożegnany przez bielszczan i wyjechał do Warszawy.

Biały i efektownie wykończony designersko fiat 126p, jaki od bielszczan otrzyma wkrótce Tom Hanks, wczoraj południe zaparkował przed centrum handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej. Przed odlotem do USA żegnali go bielszczanie, przedstawiciele partnerów akcji „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”, szef rady miejskiej w Bielsku-Białej, a także właściciele maluchów.

Maluch dla Toma Hanksa wyjechał z Bielska-Białej
Łukasz Klimaniec

- Mam nadzieję, że ten maluch trochę nas zareklamuje dzięki temu, zrobi fajną promocję Bielsku-Białej i całej akcji pomocy dla Szpitala Pediatrycznego. To w końcu kultowe auto - mówiła Barbara Oczkowska, która na wczorajsze wydarzenie przyjechała swoim maluchem z pobliskiego osiedla Złote Łany.

Monika Jaskólska, inicjatorka akcji „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa” nie ukrywała, że... żal jej rozstawać się zfiacikiem.
- Wiadomo, że muszę mu to auto oddać, bo to jego samochód. Ale przywiązałam się do niego. Trochę nim jeździłam, bo trzeba było dotrzeć silnik i przejechać troszkę kilometrów. Poza tym, wnętrze, wygląd zewnętrzny, kolorystka, to także mój pomysł, takie kolejne dziecko. Ale cóż, jedzie w słusznym celu - wyznała.

Wczoraj okazało się, że całkiem niedawno wewnątrz malucha znalazła się metalowa tabliczka z wygrawerowanym cytatem z filmu „Forrest Gump”, w którym Tom Hanks zagrał główną rolę:

W dalszej części:

 • Jaki cytat znalazł się na tabliczce w samochodzie
 • Jakie wspomnienia ma z fiatem 126p Rafał Sonik
 • Dlaczego maluch jest biały
Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Klimaniec

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.