Mamy dla Was bilety na finał piłkarskich mistrzostw Europy U-21 w Krakowie!

Czytaj dalej
Fot. Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Redakcja

Mamy dla Was bilety na finał piłkarskich mistrzostw Europy U-21 w Krakowie!

Redakcja

W piątek na stadionie Cracovii już ostatni akord mistrzostw Europy U-21, wielki finał. Dla naszych Czytelników mamy dwa bilety na ten mecz! Dostanie je osoba, która wykupi półroczną prenumeratę cyfrową "Gazety Krakowskiej" w wersji z pdf.

Kto sięgnie po złoto? Niemcy, którzy po zaciętym boju pokonali w półfinale Anglię dopiero po rzutach karnych, czy Hiszpanie, którzy zachwycili swoją grą w starciu z Włochami? Tego dowiemy się już w piątek. Na ten mecz bilety od dawna nie są już dostępne w sprzedaży. My dysponujemy dwoma - przekażemy je prenumeratorowi, który wykupi półroczny dostęp do serwisu plus.gazetakrakowska.pl w wersji Premium, czyli z e-wydaniem "Gazety Krakowskiej" w formie pdf. Cena to 148 zł.

Mamy dla Was bilety na finał piłkarskich mistrzostw Europy U-21 w Krakowie!

Gazeta Krakowska Plus to internetowa wersja "Gazety Krakowskiej", którą można czytać wygodnie na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. Czytelnicy zyskują dostęp do serwisu bez uciążliwych reklam, rozbudowanego o dodatkowe materiały. Przeczytają w nim najciekawsze, najwartościowsze artykuły dostępne tylko dla prenumeratorów.

Jesteś zainteresowany promocją? KUP PAKIET

Promocja potrwa do 30 czerwca do godz. 14 bądź do wyczerpania puli biletów.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.