Mamy dla Was bilety na hitowy mecz Włochy - Hiszpania w Krakowie!

Czytaj dalej
Fot. Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Redakcja

Mamy dla Was bilety na hitowy mecz Włochy - Hiszpania w Krakowie!

Redakcja

To będzie prawdziwy piłkarski hit! Już we wtorek na stadionie Cracovii półfinał mistrzostw Europy U-21. Zmierzą się ze sobą drużyny Włoch i Hiszpanii. Dla Czytelników, którzy wykupią półroczną prenumeratę cyfrową "Gazety Krakowskiej", mamy podwójne bilety na ten mecz!

Trwające właśnie piłkarskie młodzieżowe mistrzostwa Europy to jedna z największych sportowych imprez w tym roku w Polsce, a jej sercem jest Kraków. Tutaj rozegrane zostaną decydujące mecze: jeden półfinał i finał, który wyłoni najlepszą drużynę Starego Kontynentu. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy specjalną ofertę: bilety na półfinałowy mecz na stadionie Cracovii.

Euro U-21 to świetna zabawa i tłumy kibiców na stadionach. I porywające mecze, pełne młodzieńczej fantazji.

To też niepowtarzalna okazja, żeby w akcji zobaczyć przyszłe gwiazdy futbolu. Ba, niektórzy zawodnicy już mają ten status. Do Polski przyjechali choćby Hiszpan Marco Asensio z Realu Madryt, który robi na turnieju furorę i Portugalczyk Renato Sanches, klubowy kolega Roberta Lewandowskiego z Bayernu.

Dla naszych prenumeratorów przygotowaliśmy nie lada ofertę. Osoba, które zdecyduje się na wykupienie półrocznej prenumeraty cyfrowej "Gazety Krakowskiej", dostanie dwa bilety na półfinał młodzieżowego Euro w Krakowie we wtorek, 27 czerwca. To będzie prawdziwy piłkarski hit: przy ul. Kałuży zmierzą się drużyny Włoch i Hiszpanii. Zapowiadają się wielkie emocje, a włoski trener Luigi di Biagio o tym spotkaniu mówi tak: - Przed nami Hiszpania, dokonamy kolejnego cudu.

Mamy dla Was bilety na hitowy mecz Włochy - Hiszpania w Krakowie!

Aby otrzymać bilety, wystarczy wykupić dostęp do półrocznej prenumeraty serwisu plus.gazetakrakowska.pl w wersji Premium, czyli z e-wydaniem "Gazety Krakowskiej" w formie pdf. Cena to 148 zł. Gazeta Krakowska Plus to internetowa wersja "Gazety Krakowskiej", którą można czytać wygodnie na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. Czytelnicy zyskują dostęp do serwisu bez uciążliwych reklam, rozbudowanego o dodatkowe materiały. Przeczytają w nim najciekawsze, najwartościowsze artykuły dostępne tylko dla prenumeratorów.

Jesteś zainteresowany promocją? KUP PAKIET

Promocja potrwa do 26 czerwca bądź do wyczerpania puli biletów.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.