- Mamy mętlik w głowach od tych zakazów handlu - przyznają klienci

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Katarzyna Piojda

- Mamy mętlik w głowach od tych zakazów handlu - przyznają klienci

Katarzyna Piojda

Akurat najbliższa niedziela będzie handlowa. A kto chce wybrać się do sklepu w kolejne, musi to najpierw sprawdzić, żeby potem, zamiast z zakupami, nie odejść z kwitkiem.

- W marcu, przed pierwszą niedzielą objętą zakazem handlu, było głośno o tym, kiedy sklepy będą nieczynne. Teraz wiadomo tylko, że w dwie niedziele w miesiącu. Ale które to niedziele, tego już nie wiadomo - mówi Czytelniczka.

Nie ona jedna. W najbliższą niedzielę, 6 maja, zakupy akurat będzie można zrobić. 13 maja będzie zakaz handlu, a 20 maja przypada święto kościelne, Zielone Świątki, więc znowu sklepy będą pozamykane na cztery spusty.

Przedstawiciele branży handlowej mówią o frustracji klientów w związku z koniecznością zmiany nawyków zakupowych, dodatkowo spotęgowanej chaosem informacyjnym. Ich opinie oraz klientów - przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Katarzyna Piojda

Miałam 6 lat, gdy postanowiłam zostać dziennikarką. I tak też wyszło. Piszę o bezrobotnych, bezdomnych, ubogich, czyli o ludziach, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie i trudno im z niego wyjść. Samo pisanie w tym przypadku to za mało. Staram się więc im pomóc wyjść z tego zakrętu. Zajmuję się także tematyką bydgoskiej oświaty. Piszę również do serwisów Regiodom.pl i Strefa Biznesu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.