Mamy z dziećmi się nie nudzą, nawet, gdy pada

Czytaj dalej
Fot. Edward Gurban
Edward Gurban

Mamy z dziećmi się nie nudzą, nawet, gdy pada

Edward Gurban

Co w planie z okazji Dnia Matki mają nowosolanki? Przede wszystkim wspólne wyjście do Parku Krasnala, to najlepsze miejsce dla dzieci

Elwira Walasek z córką Julią i jej przyjaciółką Natalią, niemal codziennie przebywa w Parku Krasnala, ponieważ... w nim pracuje. Dziewczynki cały czas przebywają w Mini Zoo, bawią się na huśtawkach, karuzelach, chodzą do sali zabaw, a jak trzeba to idą na lody. Na pewno Julka i Natalka w parku spędzą też Dzień Mam, gdzie złożą im życzenia, dadzą własnoręcznie zrobione laurki.

- W Dniu Matki z pewnością zjemy smaczny obiadek, a następnie skorzystamy z atrakcji Parku Krasnala. Często chodzimy do sal zabaw w Nowej Soli, gdy jest ładna pogoda, także spacerujemy. Spotykamy się z przyjaciółką Matyldy - Klarą i jej mamą Dorotą – opowiada Magda Śliwińska, wizażystka z Nowej Soli, mama kilkuletniej Matyldy.

Dorota Hajzler, stylistka wnętrz z Nowej Soli: - Na Dzień Matki przyjdziemy do Parku Krasnala. Zjemy tam lody, watę cukrową i miło spędzimy czas. Często chodzimy do tego parku i nie tylko. Odwiedzamy także sale zabaw, szczególnie gdy nie ma pogody. Staramy się, żeby dzieci miały jak najlepsze wspomnienia z dzieciństwa – przyznaje mama Klary.

- Nawet kiedy pada deszcz jest co w domu robić. Już trzyletnie dzieci lubią prace plastyczne. Malowanie farbami sprawia im dużo przyjemności. Można razem układać różne budowle z klocków lego, albo wykorzystywać takie nowości wśród zabawek jak piasek kinetyczny – opowiada pani Martyna, mama dwóch dziewczynek.

Edward Gurban

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.