Marcin Zasada prezentuje: Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Czytaj dalej
Fot. brak
Marcin Zasada

Marcin Zasada prezentuje: Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Marcin Zasada

Marcin Zasada prezentuje: Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Siłownia na siłę
Z cyklu: genialne pomysły na samorządy. PO proponuje obowiązkowe budżety obywatelskie w każdym mieście. Wspaniałe. Będzie jeszcze więcej siłowni na wolnym powietrzu.

Strzeżcie się dyni
Przed 1.11 mieliśmy tradycyjnie jałową debatę na temat zła, które, niczym kiedyś zaborcy, próbuje zgruchotać polskość. Zło tradycyjnie zamienia się w dynię i każe naszym rodakom wracać z cmentarza po paru literatkach samochodem.

Wracajcie pomniki do kraju
Premier Szydło chce sprowadzić do Polski pomnik papieża, z którym źle się obchodzą we Francji. Panią premier lubię za takie błyski politycznego geniuszu. Tylko jedna rzecz: nie prośmy o pomnik, który i tak jest nasz i się nam należy. Odbijmy go. Wyślijmy GROM.

O panu z katalogu fryzjerskiego
W Canal Plus grali film o George’u Michaelu. Tak, o tym gogusiu rodem z katalogu fryzjerskiego, który przeglądałeś z nudów, gdy mama zmusiła cię, byś w końcu obciął pióra. Ten pan (długo był dla mnie lalusiem od „Wake me up before you go-go”) właśnie we wspomnianym dokumencie stwierdził, że popkultura już nigdy nie stworzy postaci takiego formatu, jak Prince, Madonna czy tzw. jego szanowna osoba. Gorzka to diagnoza, ale prawdziwa. Przemysł muzyczny od kilku lat produkuje głównie zgony dawnych bohaterów. I później sprzedaje po nich pamiątki. PS Stevie Wonder o Michaelu: „Zaraz, zaraz, to on jest biały?!”.

Marcin Zasada

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.