Marcin Zasada przedstawia: Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Czytaj dalej
Fot. brak
Marcin Zasada

Marcin Zasada przedstawia: Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Marcin Zasada

Prezydent miasta Bytomia
W Bytomiu jednak będzie referendum. Jednak, bo prezydent Damian Bartyla skarżył uchwałę. Jego zdaniem, karygodnie zadano w niej referendalne pytanie: „Czy jesteś za odwołaniem Damiana Bartyli z funkcji prezydenta Bytomia?”. Bo powinno ono brzmieć: „Czy jesteś za odwołaniem Damiana Bartyli z funkcji prezydenta MIASTA Bytomia”. Serio. Pytanie, kto bardziej zapomniał o mieście.

I Ty nauczysz się pisać paski TVP
Uwaga, uwaga: szczyt perwersji. TVP organizuje Akademię Dziennikarską (w listopadzie). Jej celem, jak czytamy w ogłoszeniu, jest m.in. „wzmocnienie aspektu etyki zawodowej w pracy dziennikarza”. To tak, jakby damski bokser w żonobijce organizował wykłady dla kobiet na temat przemocy domowej. Życzę Jerzemu Urbanowi, by skorzystał. Z Akademii Dziennikarskiej TVP, oczywiście. Może nauczy się czegoś nowego.

Logika Ryszarda
Dawno nic nie było o Ryszardzie Petru. Więc proszę, tako rzecze o proteście rezydentów: „Lekarze i pielęgniarki nie są grupą, która głosuje na PiS i dlatego PiS nie chce im dać podwyżek”. Czasem zazdroszczę, że świat może być tak cudownie nieskomplikowany.

Ziobro, Duda i Duch Święty
Zbigniew Ziobro do Andrzeja Dudy, publicznie: „Radzę prezydentowi, jako koledze z dawnych lat - któremu bardziej ja pomogłem niż on mnie - by miał doradców, którzy będą mieli natchnienie od Ducha Świętego, a nie od PR-owców z własnymi pobudkami”. Panie ministrze, pan kocha bliźniego swego jak siebie samego.

Marcin Zasada

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.