Marcin Zasada przedstawia: Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Czytaj dalej
Fot. brak
Marcin Zasada

Marcin Zasada przedstawia: Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Marcin Zasada

Prezydent miasta Bytomia
W Bytomiu jednak będzie referendum. Jednak, bo prezydent Damian Bartyla skarżył uchwałę. Jego zdaniem, karygodnie zadano w niej referendalne pytanie: „Czy jesteś za odwołaniem Damiana Bartyli z funkcji prezydenta Bytomia?”. Bo powinno ono brzmieć: „Czy jesteś za odwołaniem Damiana Bartyli z funkcji prezydenta MIASTA Bytomia”. Serio. Pytanie, kto bardziej zapomniał o mieście.

I Ty nauczysz się pisać paski TVP
Uwaga, uwaga: szczyt perwersji. TVP organizuje Akademię Dziennikarską (w listopadzie). Jej celem, jak czytamy w ogłoszeniu, jest m.in. „wzmocnienie aspektu etyki zawodowej w pracy dziennikarza”. To tak, jakby damski bokser w żonobijce organizował wykłady dla kobiet na temat przemocy domowej. Życzę Jerzemu Urbanowi, by skorzystał. Z Akademii Dziennikarskiej TVP, oczywiście. Może nauczy się czegoś nowego.

Logika Ryszarda
Dawno nic nie było o Ryszardzie Petru. Więc proszę, tako rzecze o proteście rezydentów: „Lekarze i pielęgniarki nie są grupą, która głosuje na PiS i dlatego PiS nie chce im dać podwyżek”. Czasem zazdroszczę, że świat może być tak cudownie nieskomplikowany.

Ziobro, Duda i Duch Święty
Zbigniew Ziobro do Andrzeja Dudy, publicznie: „Radzę prezydentowi, jako koledze z dawnych lat - któremu bardziej ja pomogłem niż on mnie - by miał doradców, którzy będą mieli natchnienie od Ducha Świętego, a nie od PR-owców z własnymi pobudkami”. Panie ministrze, pan kocha bliźniego swego jak siebie samego.

Marcin Zasada

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.