Marcin Zasada przedstawia. Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Czytaj dalej
Fot. brak
Marcin Zasada

Marcin Zasada przedstawia. Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Marcin Zasada

Marcin Zasada przedstawia. Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Patriota roku

Uwaga, Janowi Pietrzakowi wraca dowcip. Ministrowi Antoniemu Macierewiczowi wręczył nagrodę patrioty roku. Jak w „Uchu prezesa”. Fundacja Pietrzaka, która nagrodę przyznała dostaje ministerialne pieniądze, choć sam Pietrzak jeszcze niedawno twierdził, że on wszystko sam, własnymi rękami. Zabawna jest ta wsobność prawicy - sama sobie nagrody funduje, wręcza i odbiera. Tylko jeden minister Błaszczak odmówił. To znaczy, nie przyjął orderu, który sam sobie przyznał.

Po co nam wolność

Jarosław Gowin stworzył nową partię - Porozumienie, które ponoć jest porozumieniem wolnościowców. W swoim pierwszym przemówieniu szanowny pan wicepremier postraszył obcy kapitał i z 10 razy podziękował Jarosławowi Kaczyńskiemu. Oczywiście, że chodzi o wolność, ale tylko sumienia a i to nie zawsze, bo przecież wolność jednego sumienia nie może być kosztem rządowej sumienności.

Cienie do powiek

Dla równowagi jest też Grzegorz Schetyna, który zapowiedział - tu krótka pauza, żeby opanować śmiech - rekonstrukcję gabinetu cieni. O cieniu! Co dalej, panie przewodniczący? Może koalicja cieni z Nowoczesną? W tym gabinecie niedługo nawet cienie nie będą padać, bo zaraz ktoś wyłączy światło.

Nie od małpy ino od King Konga

Marian Kowalski, człowiek wyprostowany i dobrze zbudowany oświadczył, że nie pochodzi od małpy i ja mu wierzę. Niedowiarkom polecam czekać na dzień, kiedy upomni się o niego jego macierzysta, nieznana nam jeszcze cywilizacja.

Marcin Zasada

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.