MAR-TYNKI - USŁUGI SPRZĄTANIA

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

MAR-TYNKI - USŁUGI SPRZĄTANIA

Materiał informacyjny

Szanowni Państwo,

Dziękujemy, że możemy zaprezentować się Państwu i przedstawić ofertę na utrzymanie czystości. Mamy nadzieję, że nasze propozycje realizacji usługi spotkają się z Państwa aprobatą. Nie obiecujemy najwyższej jakości usług za najniższą ceną. Nie obiecujemy, że jesteśmy najlepszą firma usługową. Naszym celem jest sprostanie Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Chcemy po prostu jak najlepiej wykonywać powierzone nam prace. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych Klientów.

KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI OBIEKTÓW:

Do prawidłowego wykonania prac używamy następującego sprzętu i środków. Wszystkie podane przez nas urządzenia i preparaty posiadają odpowiednie atesty i są dopuszczone do obrotu zgodnie z obowiązującymi normami.

WÓZEK DWUKOMOROWY

Wózek dwukomorowy z wyciskarką w obudowie z trwałego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Na kołkach. Składa się z 2 wiader o poj.25l. Do czyszczenia w systemie na mokro i na wilgotno ściereczkami typu mop. Przeznaczony do zmywania podłóg twardych i elastycznych.

MASZYNA DO ZMYWANIA TWARDYCH POSADZEK

Maszyna do zmywania twardych posadzek w halach produkcyjnych, magazynowych i handlowych o średnim i dużym zabrudzeniu. Jednocześnie zmywa i osusza. Wykonuje pracę szczotką lub padem. Występuje w wersji bateryjnej. Niezawodna. Standardowo wyposażona w antypoślizgowe koła niepowodujące smug. Posiada zbiorniki wykonane z materiału odpornego na uderzenia działanie silnych związków chemicznych.

ODKURZACZ PIORĄCY

Odkurzacz piorący w standardzie wyposażony jest w akcesoria do pracy na sucho, na mokro oraz do prania ekstrakcyjnego (prania wykładzin, dywanow, tapicerek meblowych i samochodowych), czyści posadzki twarde, zbiera zanieczyszczenia mokre, odsysa ciecze oraz odkurza zanieczyszczenia suche. Odkurzacz przeznaczony jest do sprzątania na sucho zarówno dużych powierzchni (hotele, biura, urzędy), jak również i mniejszych (domy jednorodzinne i mieszkania). Doskonale zbiera wszelki brud i kurz.

DOBRE ŚRODKI CHEMICZNE - klucz do sukcesu

Środki do czyszczenia, sprzątania są kluczem do sukcesu każdej firmy sprzątającej. Często nie doceniane (bo sprzątać można samą wodą podobno) i nie zauważane, bo widzimy tylko efekt ich działania - ale to właśnie środki chemiczne, odpowiednio dobrane i stosowane pozwolą na skuteczne i szybkie sprzątanie każdej powierzchni. Jeżeli po sprzątaniu pozostawią w pomieszczeniu przyjemny i delikatny zapach - możemy mówić o pełnym sukcesie. Do tego jednak potrzebna jest wiedza, i odpowiednio dobrane środki czyszczące a także świadomy i przeszkolony personel - który wie, co sprząta i jaki efekt osiągnie wybierając dany środek do czyszczenia.

ŚRODKI CHEMICZNE + wiedza, chęci i szkolenia

Środki chemiczne - nawet te najlepsze, same nie posprzątają. Można powiedzieć nawet więcej - również najdroższe i najbardziej reklamowane środki do sprzątania - w rękach nie przeszkolonego personelu mogą nie tylko nie spełnić swojego zadania ale i zaszkodzić. Środek o bardzo niskim PH (PH 0-3) - kwasowy, doskonale sprawdzający się w łazienkach - świetnie usunie kamień; jednak rozlany na wykładzinie lub linoleum odbarwi lub trwale uszkodzi powierzchnię! Środek o bardzo wysokim PH (PH 9 - 12) świetnie usunie tłuszcze i podobne zabrudzenia jednak nieodpowiednio zastosowany - może mieć równie niszczycielskie działanie jak kwas. Tylko wiedza, szkolenia i świadomość w połączeniu z dobrymi środkami chemicznymi zapewnia nam sukces!

Chabrów 12, 43-450 Ustroń

mar-tynki@wp.pl
723 215 467
723 215 469

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.