Marzec. Z nami zaplanujesz kulturalne dni [plan imprez]

Czytaj dalej
Fot. Adrian Haluszka
Katarzyna Pomianowska

Marzec. Z nami zaplanujesz kulturalne dni [plan imprez]

Katarzyna Pomianowska

Co ciekawego będzie działo się w Brodnicy w ciągu najbliższych dni? Gdzie warto się wybrać? Sprawdziliśmy i podpowiadamy.

Dziś o godz. 12 przy pomniku Armii Krajowej, ul. Sądowa - uroczystość złożenia kwiatów przy Pomniku AK z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

W najbliższą sobotę w hali OSiR zaplanowano turniej piłki nożnej Gol Cup 2016. W niedzielę o godz. 18 w BDK wystąpi Zbigniew Wodecki (bilety sprzedane). W środę, 9 marca o godz. 13 w filii nr 2 MiPBP (ul. Łyskowskiego) zaplanowano spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, omówienie książki Marty Guzowskiej „Ofiara Polikseny”.

10 marca od godz. 10 w BDK można kibicować uczestnikom ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego. Dzień później, w samo południe w hali OSiR rozpocznie się XI Ogólnopolski Przegląd Tańca „Live Dance Show Brodnica 2016” a o godz. 18 w BDK - zaplanowano Kubański wieczór - fotorelacja z Kuby, spotkanie z Wiesławą Kopiczyńską.

12 marca o godz. 10 BDK zaprasza na XI Memoriał im. Marka Nowakowskiego w Brydżu Sportowym. Grand Prix woj. kuj.-pom.

Spotkanie z cyklu Książka i Wiedza, promocja książki Wojciecha Zawadzkiego „Pomorze 1920” już 17 marca o godz. 17.30 w Pałacu Anny Wazówny.

20 marca warto będzie wybrać się na brodnicki Duży Rynek. Od godz. 10 do 15 zaplanowano Wielkanocny kiermasz świąteczny.

Brodnicka ksiażnica zaprasza mieszkańców do oglądania ciekawych wystaw: Gościli w naszej bibliotece - galeria zdjęć ze spotkań autorskich, Adaptacje filmowe znanych utworów literackich (hol biblioteki) oraz galeria prac Weroniki Szymańskiej (Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży).

Katarzyna Pomianowska

Od 2004 roku pracuje w oddziele "Gazety Pomorskiej" w Brodnicy. Zajmuje się przygotowaniem stron poświęconych powiatowi brodnickiemu i nowomiejskiemu (zarówno w papierze jak i internecie). Redaguję również bezpłatne wydanie gazety Nasze Miasto Brodnica.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.