Matematyka, fizyka, biologia, język polski i języki obce. Korepetytorzy szukają uczniów (STAWKI)

Czytaj dalej
Fot. Pixabay / pedrogoncalvesjardim
Alicja Zboińska

Matematyka, fizyka, biologia, język polski i języki obce. Korepetytorzy szukają uczniów (STAWKI)

Alicja Zboińska

Choć od rozpoczęcia nowego roku szkolnego nie upłynęły nawet dwa tygodnie, to zaczął się już sezon na korepetycje. Znaleźć można mnóstwo ofert dotyczących nauczania języków obcych, przedmiotów ścisłych czy języka polskiego i biologii.

Korepetycje z matematyki bez amatorszczyzny- Łódź i okolice - tak w internecie ogłasza się Wojtek, były nauczyciel matematyki, obecnie przedsiębiorca. Korepetycje to dla niego szansa na dorobienie. Łodzianin jest gotów pomóc uczniom, także w przygotowaniu do sprawdzianu lub matury oraz studentom.

- Stawka to 30 zł za godzinę nauki - mówi korepetytor. - W dziedzinie korepetycji panuje duża konkurencją, jeśli za bardzo wywinduję stawkę, to nie będę miał kogo uczyć. Mogę udzielać lekcji u siebie lub dojeżdżać do ucznia, wszystko jest do uzgodnienia.

W dalszej części artykułu przeczytacie m.in. o tym, ile trzeba zapłacić za godzinę korepetycji z matematyki, języka polskiego czy angielskiego.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Alicja Zboińska

Jestem dziennikarką Dziennika Łódzkiego, zajmuję się głównie sprawami konsumenckimi, pomocą naszym czytelnikom w rozwiązywaniu codziennych problemów. Piszę artykuły o tematyce społecznej, gospodarczej, na przykład o trendach na rynku pracy, działalności przedsiębiorstw. Zajmuję się również szeroko pojętym handlem, zmianami w działalności galerii handlowych, nie tylko w dobie pandemii.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.